Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Nowy rok, nowy harmonogram

MPGK przygotowało harmonogram odbioru odpadów w 2024 roku. Dostępny jest on także w aplikacji mobilnej Eco Harmonogram

Miasto zostało podzielone na szesnaście rejonów. Dla każdego z nich Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sporządziło indywidualny harmonogram, w którym wskazane są dni odbioru: papieru, tworzyw sztucznych, szkła czy odpadów wielkogabarytowych. Harmonogram dla swojej ulicy znajdziesz na stronie internetowej.

Harmonogram zawsze pod ręką

Sprawdź w smartfonie, kiedy zostaną odebrane śmieci. Aplikacja Eco Harmonogram przypomni o najbliższym odbiorze odpadów oraz poinformuje o zmianach w harmonogramie wywozów. Oprogramowanie wyślę na Twój telefon przypomnienie z terminem najbliższego odbioru nieczystości, poinformuje o zmianach w harmonogramie wywozów oraz przypomni o zbliżającej dacie płatności.

Aplikacja jest dostępna nieodpłatnie na smartfony z systemem iOS i Android. Jeśli nie chcesz instalować jej w telefonie, możesz skorzystać z wersji na przeglądarkę internetową.

Inne komunikaty

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola odbędzie się 29 maja 2024 r. (środa) o godz. 9.00, w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli, Plac Wolności 26. Obrady będą transmitowane w Internecie.

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Ogłoszenie o naborze

Prezydent Miasta Zduńska Wola ogłasza nabór kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli kadencji 2024 – 2029

Uwaga na oszustów na „Czyste powietrze”

Uwaga na oszustów powołujących się na współpracę z Urzędem Miasta Zduńska Wola. Przekonują do podpisania umowy, z której trudno się potem wyplątać, a jej zerwanie obwarowują wysoką karą. Miasto nie prowadzi żadnej takiej akcji.

Przejdź do treści