Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Dotacje na renowację

Rewitalizacja. Miasto dofinansowuje remont zduńskowolskich zabytków. Składanie wniosków trwa do 30 września 2024 roku

Kwota, o jaką mogą starać się właściciele nieruchomości wpisanych do gminnego rejestru zabytków wynosi maksymalnie 30 tys. zł. Dofinansowanie można przeznaczyć na prace konserwatorskie, restauratorskie lub roboty budowlane. Muszą zostać one wykonane najpóźniej do 30 listopada 2025 roku.

Składanie wniosków wystartuje 1 lutego i potrwa do 30 września 2024 roku. Dokumenty można składać osobiście w Kancelarii Urzędu Miasta przy ulicy Stefana Złotnickiego 12, w poniedziałki w godz. 7:30-17:00, oraz wtorki – piątki w godz. 7:30-15:30.

Masz więcej pytań? Chętnie pomożemy! Pracownicy Biura Strategii i Rozwoju Miasta obsługują mieszkańców od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30-15:30. Możesz skontaktować się telefonie: 43 825 02 00 lub e-mailowo: urzad_miasta@zdunskawola.pl

POBIERZ UCHWAŁĘ

POBIERZ WNIOSEK

POBIERZ OGŁOSZENIE

Gminna ewidencja zabytków 

 

 

 

 

Inne komunikaty

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola odbędzie się 29 maja 2024 r. (środa) o godz. 9.00, w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli, Plac Wolności 26. Obrady będą transmitowane w Internecie.

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Ogłoszenie o naborze

Prezydent Miasta Zduńska Wola ogłasza nabór kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli kadencji 2024 – 2029

Uwaga na oszustów na „Czyste powietrze”

Uwaga na oszustów powołujących się na współpracę z Urzędem Miasta Zduńska Wola. Przekonują do podpisania umowy, z której trudno się potem wyplątać, a jej zerwanie obwarowują wysoką karą. Miasto nie prowadzi żadnej takiej akcji.

Przejdź do treści