Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Zduńskowolanki wciąż niepokonane

Siatkarki UKS As Zduńska Wola kontynuują dobrą passę. W minioną sobotę we własnej hali pokonały UKS Ozorków

Zduńskowolanki kontynuują swój zwycięski pochód przez trzecią ligę. W minioną sobotę pokonały 3:1 drużynę z Ozorkowa. Był to pierwszy mecz zduńskowolanek we własnej hali w 2024 roku. Siatkarki z kompletem punktów na koncie są niekwestionowanym liderem w tabeli.

Pierwszy set rozpoczął się zdecydowaną przewagą zduńskowolanek, które wygrały go 25:17. Jednak zawodniczki z Ozorkowa nie zamierzały się poddawać i w drugim secie odwróciły losy spotkania na swoją korzyść. W trzecim i czwartym secie zawodniczki ze Zduńskiej Woli zaprezentowały swoją siłę i mecz zakończył się 3:1.

Tabela:
1. Akademia Siatkówki Zduńska Wola
2. MKS Skierniewice
3. UKS Ozorków
4. GLKS Reaktywacja Drużbice
5. Prosna Wieruszów
6. Żelazny Opoczno

Inne artykuły

Nowe bloki przy Chełmońskiego

Dwa nowe bloki mieszkalne wybudowane będą na osiedlu Południe w Zduńskiej Woli. Jest już gotowa pełna dokumentacja i wydano pozwolenie na budowę. Samorząd wystąpił także o dofinansowanie do Banku Gospodarstwa Krajowego. To kolejnych 60 mieszkań w mieście.

Dziedzictwo niezłomnych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli. Uroczystości przy pomniku, Bieg Tropem Wilczym oraz wykład historyczny

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Urząd szuka dyrektorów

Urząd szuka dyrektorków miejskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Kandydaci mogą zgłaszać się do 4 marca br.

Przejdź do treści