Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Zduńskowolanin w sztabie Michała Probierza

Bartłomiej Zalewski dołączył do sztabu reprezentacji Polski na czas przygotowań do piłkarskich mistrzostw Europy. 44-latek będzie odpowiadał za analizę techniczną

Zduńskowolanin Bartłomiej Zalewski dołączył do sztabu szkoleniowego Michała Probierza na czas przygotowań do turnieju finałowego UEFA EURO 2024. Razem z Marcinem Dorną i Danielem Wojtaszem będą odpowiadać za rozpracowywanie rywali, a także planowanie taktycznych aspektów gry Biało-Czerwonych.

Bartłomiej Zalewski w przeszłości występował jako piłkarz  w Pogoni Zduńska Wola, Aluminium Konin czy Warcie Poznań. Jako trener pracował między innymi w Cracovii, Jagiellonii Białystok, Wiśle Kraków i GKS Bełchatów, przez wiele lat w sztabie Michała Probierza.

Od 2008 roku współpracuje z juniorskimi kadrami narodowymi, samodzielnie prowadził też reprezentacje Polski w kategoriach U-15-U-19. Obecnie pełni funkcję koordynatora ds. projektów Talent PRO oraz Future Pro.

Polska zacznie Euro 2024 już 16 czerwca od starcia z Holandią. Biało-Czerwoni 21 czerwca zmierzą się z Austrią. Na sam koniec fazy grupowej czeka nas najcięższe wyzwanie, czyli mecz z Francją.

  • 16 czerwca (15:00, Hamburg): Polska – Holandia (Euro 2024)
  • 21 czerwca (18:00, Berlin): Polska – Austria (Euro 2024)
  • 25 czerwca (18:00, Dortmund): Polska – Francja (Euro 2024)

Inne artykuły

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści