Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Wieczór z Wawrzynem w Ratuszu

"Wieczór z Wawrzynem" to pierwsza odsłona obchodów 40-lecia pracy Andrzeja Wawrzyniaka: muzyka, autora tekstów oraz instruktora w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Koncert odbył się w czwartek, 11 kwietnia.

Koncert „Wieczór z Wawrzynem” zainaugurował obchody  40-lecie pracy Andrzeja Wawrzyniaka w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Laureat dał z siebie na scenie wszystko i przyjął jubileuszowe życzenia.

Koncert zorganizowano w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury  Ratusz w Zduńskiej Woli w czwartek, 11 kwietnia.

Czwartkowy koncert rozpoczął cykl wydarzeń artystycznych z okazji 40-lecia pracy Andrzeja Wawrzyniaka w Miejskim Domu Kultury. Zaplanowano jeszcze dwa jubileuszowe wieczory.

Gwiazdą Wieczoru był  zespół Que Passa, jeden z czołowych polskich zespołów z nurtu Flamenco Fusion, utworzony w Krakowie z inicjatywy Jarosława Dzienia, lidera, gitarzysty i autora większości utworów.

Jako Młody Gość zaprezentowało się trio wokalne w składzie: Marysia Wrąbel, Julia Błaszczyk, Kornelia Gołębiowska.

Wystąpił także Klub Piosenki A Priori z ulubionymi autorskimi  piosenkami Andrzeja, a o oprawę muzyczną zadbał znakomity „Wawrzyn Band” w składzie: Marcin Jagiełło, Tomasz Cyranowicz, Dariusz Wawrzyniak, Krzysztof Wawrzyniak i Marek Smuga.

Inne artykuły

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści