Logo Miasta Zduńska Wola

Wieczór z Wawrzynem i perły polskiego rocka

Kolejny Wieczór z Wawrzynem przyniósł wiele radości publiczności w Ratuszu. Koncert "Perły polskiego rocka na bis" pełen był przebojów i przebojowych interpretacji.

„Perły polskiego rocka na bis” to koncert w cyklu Wieczór z Wawrzynem, jakiego publiczność wysłuchała w czwartek, 14 września w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Były bisy, owacje na stojąco i  świetne wykonania przebojów polskiego rocka.W koncercie wokaliści wystąpili z interpretacjami przebojów zespołów: Perfect, Lady Pank, Budka Suflera, Maanam, Bajm, Hey, Lombard, Dżem, Kobranocka. Były także autorskie kompozycje  Andrzeja Wawrzyniaka.Gośćmi koncertu byli: Arek Żak, Marcin Opaliński, Mariusz Owczarek. Jako Młody Gość wystąpił Bartek Osiński.Zaprezentowały się także wokalistki z Klubu Piosenki A PRIORI: Martyna Majchrzak, Lena Matusiak, Gabrysia Stasiak, Kasia Grzanka, Martyna Łaniewska oraz Weronika Nowacka.O oprawę muzyczną wieczoru zadbał Wawrzyn Band w składzie: Marcin Jagiełło, Dariusz Wawrzyniak, Krzysztof Wawrzyniak, Tomasz Cyranowicz i Witold Furmańczyk.Fot. Andrzej Jagiełło, Dominika Malinowska

Inne artykuły

Spotkanie poetyckie w Kawiarni Literackiej

Spotkanie poetyckie zatytułowane „Zagadki egzystencjalne w poezji Wisławy Szymborskiej” przygotowano na czwartek, 5 października w Kawiarni Literackiej w Ratuszu w Zduńskiej Woli. Wstęp wolny.

Bezpłatne szczepienia na grypę

Miejska przychodnia przy ulicy Szadkowskiej rozpoczyna ochronne szczepienia przeciwko grypie dla zduńskowolan. Liczba dawek jest ograniczona do 250 sztuk. Dlaczego warto się zaszczepić?

Głosowanie w referendum 15 października

Udział w referendum ogólnokrajowym, jakie zarządzono na 15 października 2023 roku, mają prawo osoby spełniające takie same warunki jakie uprawniają je do głosowania w wyborach do Sejmu i Senatu. Głosują w tym samym dniu w tych samych lokalach wyborczych.

Karsznice w ruchu

Zakończyła się budowa nowej hali sportowej przy Zespole Szkół im. K. Kałużewskiego i J.Sylii w Zduńskiej Woli. Starostwo na inwestycje pozyskało środki z budżetu centralnego.

Przejdź do treści