Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Wieczór z Wawrzynem i perły polskiego rocka

Kolejny Wieczór z Wawrzynem przyniósł wiele radości publiczności w Ratuszu. Koncert "Perły polskiego rocka na bis" pełen był przebojów i przebojowych interpretacji.

„Perły polskiego rocka na bis” to koncert w cyklu Wieczór z Wawrzynem, jakiego publiczność wysłuchała w czwartek, 14 września w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Były bisy, owacje na stojąco i  świetne wykonania przebojów polskiego rocka.W koncercie wokaliści wystąpili z interpretacjami przebojów zespołów: Perfect, Lady Pank, Budka Suflera, Maanam, Bajm, Hey, Lombard, Dżem, Kobranocka. Były także autorskie kompozycje  Andrzeja Wawrzyniaka.Gośćmi koncertu byli: Arek Żak, Marcin Opaliński, Mariusz Owczarek. Jako Młody Gość wystąpił Bartek Osiński.Zaprezentowały się także wokalistki z Klubu Piosenki A PRIORI: Martyna Majchrzak, Lena Matusiak, Gabrysia Stasiak, Kasia Grzanka, Martyna Łaniewska oraz Weronika Nowacka.O oprawę muzyczną wieczoru zadbał Wawrzyn Band w składzie: Marcin Jagiełło, Dariusz Wawrzyniak, Krzysztof Wawrzyniak, Tomasz Cyranowicz i Witold Furmańczyk.Fot. Andrzej Jagiełło, Dominika Malinowska

Inne artykuły

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści