Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Wartościowe rozmowy

Po co nam historia kobiet? Inkubator Inicjatyw Społecznych przy Łaskiej 38 zaprasza na „wartościowe rozmowy” stacjonarnie oraz online

Inkubator Inicjatyw Społecznych przy Łaskiej 38 zaprasza na cykl „wartościowych rozmów”, które startują już 9 kwietnia br. Pierwszym tematem spotkanie będzie pytanie: „Po co nam historia kobiet?”.

Uczestnicy wspólnie z Anną Skiendziel, nauczycielką historii, współprezeską Stowarzyszenia Szlakiem Kobiet oraz laureatką licznych nagród, w tym nominacją do nagrody im. Ireny Sendlerowej, zanurzą się w świecie kobiecych historii. Jej zaangażowanie w projekty, takie jak Confronting Memories, są dowodem na to, że każda historia kobiet ma moc przekształcania świata.

Kwietniowe spotkanie nie będzie jedynie kolejną prezentacją historycznych faktów, ale interaktywnym doświadczeniem, które zainspiruje Cię do refleksji nad rolą kobiet we wszystkich aspektach życia społecznego, kulturalnego i politycznego.

Nie ważne, czy dołączysz osobiście przy Łaskiej 38, czy online, czeka Cię pełna pasji dyskusja, która przekroczy granice czasu i przestrzeni. Pierwsze spotkanie odbędzie się 9 kwietnia br. o godzinie 18:00.

Fot. Linkedin

Inne artykuły

Targi edukacyjne w Zduńskiej Woli

Targi edukacyjne dla ósmoklasistów zorganizowano w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli. Uczniowie byli kuszeni przez szkoły średnie, by wybrali właśnie tę drogę edukacji.

Wieczór z Wawrzynem w Ratuszu

„Wieczór z Wawrzynem” to pierwsza odsłona obchodów 40-lecia pracy Andrzeja Wawrzyniaka: muzyka, autora tekstów oraz instruktora w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Koncert odbył się w czwartek, 11 kwietnia.

Komisje się napracowały, prezydent dziękuje

Obwodowe komisje wyborcze w Zduńskiej Woli przeliczyły łącznie karty wyborcze wrzucone do urn przez 15 tysięcy mieszkańców Zduńskiej Woli. A miejska komisja przyjęła ich protokoły w wyborach na prezydenta i do rady miasta. Za ciężką pracę należą im się podziękowania.

Przejdź do treści