Logo Miasta Zduńska Wola

Utwardzamy gruntówki

Kolejne ulice w Zduńskiej Woli z nową nawierzchnią. Trwają remonty na sześciu miejskich ulicach.

Miasto konsekwentnie realizuje program utwardzania miejskich gruntówek. – Mimo szalejących cen materiałów budowlanych i usług to działamy zgodnie z planem, który ustaliliśmy wspólnie z mieszkańcami – mówi Paweł Szewczyk, wiceprezydent Zduńskiej Woli.

Do mapy wyremontowanych dróg dołączyły już ulice Nadziei ,Lniana i sięgacze przy Braterskiej. Ciężki sprzęt wjechał właśnie na ulicę Serdeczną, Pokoju i Jedności. Drogowcy jeszcze w tym roku położą nowy asfalt na ulicy Przyjaźni.

Inwestycję wykonuje firma Zakład Usług Komunalnych Barbara Pabich ze Zduńskiej Woli. Zgodnie z warunkami umowy na zakończenie remontu ma czas do końca roku. Koszt przebudowy to blisko milion zł.

Inne artykuły

Droga ku miłości

W Zduńskiej Woli odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które połączy młodzież ze szkół ponadpodstawowych w fascynującej przygodzie mitów i legend greckiej mitologii. Miejski Dom Kultury zaprasza na grę miejską „Droga ku miłości”

Rada Miasta Zduńska Wola na wrześniowej sesji o finansach

Rada Miasta Zduńska Wola w czwartek, 21 września, o godz. 9 rozpoczęła obrady na comiesięcznej sesji. Tym razem radni decydują między innymi o wyborze ławników, przyznaniu medali zasłużonym, a także zapoznają się z sytuacją finansową miejskich spółek.

Twoje miasto, twoje wybory

Dziesiąta edycja zduńskowolskiego Budżetu Obywatelskiego. Szesnaście projektów zostanie poddanych do oceny mieszkańców. Kiedy startuje głosowanie?

Sesja Rady Miasta Zduńska Wola w czwartek

Zduńskowolscy radni spotkają się w czwartek, 21 września, na sesji. Początek zebrania zaplanowano na godz. 9 w sali obrad w Ratuszu przy pl. Wolności w Zduńskiej Woli. Obrady są stacjonarne, ale można śledzić je także w przekazie online.

Przejdź do treści