Logo Miasta Zduńska Wola

»

Utwardzamy gruntówki

Kolejne ulice w Zduńskiej Woli z nową nawierzchnią. Trwają remonty na sześciu miejskich ulicach.

Miasto konsekwentnie realizuje program utwardzania miejskich gruntówek. – Mimo szalejących cen materiałów budowlanych i usług to działamy zgodnie z planem, który ustaliliśmy wspólnie z mieszkańcami – mówi Paweł Szewczyk, wiceprezydent Zduńskiej Woli.

Do mapy wyremontowanych dróg dołączyły już ulice Nadziei ,Lniana i sięgacze przy Braterskiej. Ciężki sprzęt wjechał właśnie na ulicę Serdeczną, Pokoju i Jedności. Drogowcy jeszcze w tym roku położą nowy asfalt na ulicy Przyjaźni.

Inwestycję wykonuje firma Zakład Usług Komunalnych Barbara Pabich ze Zduńskiej Woli. Zgodnie z warunkami umowy na zakończenie remontu ma czas do końca roku. Koszt przebudowy to blisko milion zł.

Inne artykuły

Dwa tygodnie na petycje mieszkańców

Mieszkańcy Zduńskiej Woli jeszcze przez dwa tygodnie mogą składać petycje przeciwko planom budowy spalarni odpadów. Do samorządu wpłynęły już trzy takie pisma. Miasto czeka na kolejne, by rozpatrzyć je wspólnie. Termin mija 14 grudnia.

Sukces Piotra Malika

Zduńskowolanin Piotr Malik uzyskał licencję trenerską UEFA A. Na co dzień trenuje drużynę U- 14 Widzewa Łódź

Laur Topoli przyznany

Jeden wiersz mógł wygrać w turnieju ogłoszonym przez Klub Literacki Topola w Zduńskiej Woli. Konkurs został rozstrzygnięty 1 grudnia w Kawiarni Literackiej.

Zduńska Wola na czele

UKS Akademia Zduńska Wola niepowstrzymana! Zduńskowolanki po raz kolejny potwierdziły swoją dominację w lidze

Moto Mikołaje Dzieciom w Zduńskiej Woli

Grupa motocyklistów ze Zduńskiej Woli i okolic zorganizowała akcję Moto Mikołaje Dzieciom. Tradycyjnie motocykliści przygotowali upominki dla dzieci z Domu Dziecka w Wojsławicach.

Rozmowy, które przenoszą góry

Inkubator Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38 zaprasza na bezpłatne spotkania „Otwarty proces grupowy”. Prowadzi je psychoterapeutka Marta Balcerzak

Przejdź do treści