Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Trzy punkty u siebie

W sobotę 2 września na głównym boisku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola rozegrała mecz IV kolejki Sieradzkiej Klasy Okręgowej z zespołem LKS Unia Sulmierzyce. Mecz zakończył się skromnym zwycięstwem zespołu Pogoni 1:0.

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – LKS UNIA SULMIERZYCE    1:0  (1:0)

1:0 – Adrian Rosiak (31′)

SKŁADY DRUŻYN:
POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
Krzysztof Chruściel – Krzysztof Adamski, Damian Szwaj, Marcin Olejniczak (66′ Mateusz Maraszek), Grzegorz Królewiak – Rafał Porada, Patryk Kaczmarek, Adrian Rosiak (88′ Paweł Nowakowski), Mateusz Suchański (59′ Rafał Kurzynoga) – Grzegorz Kaleta, Rafał Mordon (90′ Kamil Krawczyk)
Trener drużyny: Marcin Olejniczak
Kierownik drużyny: Piotr Kaleta

LKS UNIA SULMIERZYCE
Mateusz Antczak – Artur Deryngier, Krystian Kaczmarek, Adam Kajdanek, Bartłomiej Ozga – Mateusz Chrząszcz (73′ Andrzej Koszur), Rafał Radziejewski, Damian Woźniak, Sebastian Gaik – Michał Krzciuk (77′ Marcin Osiewicz), Łukasz Gloc

RELACJA Z MECZU:
Gospodarze od początku meczu przejęli inicjatywę na boisku. Stworzyli kilka sytuacji pod bramką gości. W 30 minucie po rzucie rożnym głową uderzał Rafał Mordon, ale piłka odbiła się od poprzeczki i nie przekroczyła linii bramkowej. Jedyna bramka meczu padła w 31 minucie po mocnym uderzeniu lewą nogą z przed pola karnego w wykonaniu Adriana Rosiaka. Ten sam zawodnik mógł w pierwszej połowie strzelić jeszcze jedną bramkę, ale w sytuacji sam na sam lepszym okazał się bramkarz gości Mateusz Antczak.
Po tym zwycięstwie zespół Pogoni utrzymał prowadzenie w tabeli z kompletem zwycięstw.

Następny mecz ligowy zespół Pogoni rozegra w sobotę 9 września o godzinie 16:00 na wyjeździe z drużyną GLKS Strzelce Wielkie.

Tekst i zdjęcia: Krzysztof Kochelak (Pogoń)