Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Sukces Piotra Malika

Zduńskowolanin Piotr Malik uzyskał licencję trenerską UEFA A. Na co dzień trenuje drużynę U- 14 Widzewa Łódź

Piotr Malik uzyskał licencję trenerską UEFA A. Pozwala ona na trenowanie drużyn piłkarskich do 2 ligi. Zduńskowolanin na co dzień jest trenerem Akademii Widzewa Łódź. Prowadzi rocznik 2010. Certyfikat UEFA A otrzymał w siedzibie Śląskiego Związku Piłki Nożnej. Wręczył go osobiście trener Paweł Janas –  53-krotny reprezentant Polski, z którą wywalczył trzecie miejsce na mistrzostwach świata w 1982 roku.

Zduńskowolanin wcześniej trenował dzieci z rocznika 2010 oraz 2013 w Pogoni Zduńska Wola. Ponadto był także trenerem w drużynie Orły Zduńska Wola rocznika 2008. W Akademii Widzewa Łódź trenuje od sierpnia 2023 roku.  Jest pierwszym trenerem rocznika 2010.

Inne artykuły

Dziedzictwo niezłomnych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli. Uroczystości przy pomniku, Bieg Tropem Wilczym oraz wykład historyczny

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Urząd szuka dyrektorów

Urząd szuka dyrektorków miejskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Kandydaci mogą zgłaszać się do 4 marca br.

Przejdź do treści