Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Strażak ze Zduńskiej Woli w zwycięskiej drużynie

Drużyna województwa łódzkiego został mistrzem Polski w XXVIII Mistrzostwach Polski Strażaków w Futsalu. W złotej drużynie grał strażak z komendy w Zduńskiej Woli mł. ogn. Krzysztof Adamski.

W XXVIII Mistrzostwach Polski Strażaków w Futsalu reprezentacja województwa łódzkiego zdobyła tytuł Mistrzem Polski. W drużynie zwycięzców zagrał mł. ogn. Krzysztof Adamski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli.

Drużyna województwa łódzkiego wystąpiła w zawodach rozgrywanych od 8 do 10 kwietnia 2024r. na obiektach Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku.

Do rywalizacji w XXVIII Mistrzostwach Polski Strażaków w Futsalu przystąpiło 209 zawodników w 19 drużynach. Oprócz 15 reprezentacji województw, rywalizowały także reprezentacje Akademii Pożarniczej w Warszawie, Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie oraz Szkoły Aspirantów PSP w Krakowie i Poznaniu.

W finale strażacy z Łódzkiego spotkali się z reprezentacją Dolnego Śląska. Łódzka drużyna wywalczyła swój 7. tytuł mistrzowski.

Inne artykuły

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści