Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Spotkanie z Dorotą Zawadzką

Trwa cykl spotkań z Dorotą Zawadzką w zduńskowolskich szkołach podstawowych. Kolejne odbędzie się już 27 lutego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Zduńskiej Woli

Dorota Zawadzka od lat radzi innym, jak zadbać o wychowanie dzieci oraz jak budować zdrowe relacje rodzinne. Telewizyjna „Superniania” spotka się z mieszkańcami w  Szkole Podstawowej nr 2, Szkole Podstawowej nr 10 oraz  Zespole Szkolno -Przedszkolnym nr 1.

„Superniania” spotka się z mieszkańcami 27 lutego, 5 i 7 marca. Wstęp na wszystkie spotkania jest bezpłatny, Sprawdź pełny program wydarzeń:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1

27 lutego br., godz. 16:00

Temat spotkania: Wykład „Alkoholowy świat”, będzie poruszać delikatny, lecz niezwykle ważny temat wcześniejszej inicjacji alkoholowej. Superniania pokaże, dlaczego ochrona przed wpływem alkoholu jest kluczowa i jak rodzice mogą skutecznie ustrzec swoje dzieci przed tym zagrożeniem.

Szkoła Podstawowa nr 2

5 marca br., godz. 16:00

Temat Spotkania: Wykład „Alkoholowy świat”, będzie poruszać delikatny, lecz niezwykle ważny temat wcześniejszej inicjacji alkoholowej. Superniania pokaże, dlaczego ochrona przed wpływem alkoholu jest kluczowa i jak rodzice mogą skutecznie ustrzec swoje dzieci przed tym zagrożeniem.

Szkoła Podstawowa nr 10

7 marca br., godz. 16:00

Temat spotkania: „Glow Kids-dzieci przed ekranem”. Kolejne spotkanie poświęcone będzie problemowi, który dotyka coraz większą liczbę dzieci.  „Glow Kids” to temat, który nie tylko zwraca uwagę na ilość czasu spędzanego przez dzieci przed ekranem, ale także na symptomy uzależnienia. Superniania wskaże jak zrozumieć problem oraz wskaże jak rozpoznać symptomy uzależnienia, oraz jak zminimalizować negatywny wpływ ekranów na rozwój dzieci.

 

Inne artykuły

Dziedzictwo niezłomnych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli. Uroczystości przy pomniku, Bieg Tropem Wilczym oraz wykład historyczny

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Urząd szuka dyrektorów

Urząd szuka dyrektorków miejskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Kandydaci mogą zgłaszać się do 4 marca br.

Przejdź do treści