Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Sobotni wieczór z siatkówką

Sportowe emocje wracają na parkiet. Siatkarki Akademii zagrają pierwszy mecz we własnej hali w 2024 roku. Kto jest rywalem zduńskowolanek?

Zawodniczki UKS As Zduńska Wola wracają do gry. Liderki 3 ligi w najbliższą sobotę zmierzą się we własnej hali z UKS Ozorków. Będzie to pierwszy domowy mecz zduńskowolanek w 2024 roku, a zarazem przedostatni mecz tej rundy.

Siatkarki są niekwestionowaną rewelacją tego sezonu. Zduńskowolanki po 8 kolejkach z kompletem punktów zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Najbliższy mecz zaplanowany został na sobotę 10 lutego. Pierwszy gwizdek w hali sportowej przy ulicy Łaskiej 84 zabrzmi o godzinie 18:00.

 

Inne artykuły

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Urząd szuka dyrektorów

Urząd szuka dyrektorków miejskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Kandydaci mogą zgłaszać się do 4 marca br.

Przejdź do treści