Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Słodkie zajęcia dla seniorów

Autorskie warsztaty pod nazwą "Kącik słodkości" zaplanowane są na czwartek, 8 lutego w Inkubatorze Inicjatyw Społecznych przy ul. Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli.

Autorskie warsztaty ze sztuką „Kącik Słodkości” poprowadzi Karolina Smażek. Spotkanie zaplanowano w czwarte, 8 lutego o godz. 17 w Inkubatorze Inicjatyw Społecznych przy ul. Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli.

Podczas warsztatów plastycznych w roli głównej wystąpią pączki, a na warsztatach będą wykonywane prace w technice suchych pasteli oraz oleju.

Organizatorem spotkania jest Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Dzieci i Młodzieży w Zduńskiej Woli oraz Zduńskowolska Rada Seniorów.

 

Inne artykuły

Dziedzictwo niezłomnych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli. Uroczystości przy pomniku, Bieg Tropem Wilczym oraz wykład historyczny

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Urząd szuka dyrektorów

Urząd szuka dyrektorków miejskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Kandydaci mogą zgłaszać się do 4 marca br.

Przejdź do treści