Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Siła kobiet

Zapach różowego tortu wypełnił kameralną salę zduńskowolskiego Ratusza. Drugie urodziny Stowarzyszenia „Teraz Ja”

Jedną z głównych gwiazd wieczoru była Maria Rotkiel, ceniona psycholog, terapeutka i trenerka motywacyjna. Jej obecność dodawała wydarzeniu blasku, ponieważ od lat inspiruje i wspiera ludzi w radzeniu sobie ze stresem oraz trudnościami emocjonalnymi. Temat jej spotkania Nastrój pod kontrolą. To Ty decydujesz, jak się czujesz zapowiadał otwarcie nowych perspektyw i dostarczenie narzędzi do radzenia sobie z emocjami w trudnych chwilach. Jej mądrość i doświadczenie były inspiracją dla wszystkich obecnych.

Kolejną wyjątkową osobą, która wzbogaciła wydarzenie, była K. N. Haner, znana również jako Katarzyna Nowakowska, autorka bestsellerowych powieści romansowych i erotycznych. Jej obecność gwarantowała podróż przez świat uczuć i pasji, wprowadzając w atmosferę zmysłowości i inspiracji. Dyskusja na temat jej najnowszej książki stanowiła punkt zainteresowania dla wielu miłośników jej twórczości, a także moment refleksji nad tematami poruszanymi w jej dziełach.

Trzecią niezwykłą kobietą, która poprowadziła wydarzenie, była Agnieszka Wesoły, doświadczona strateg i coach, specjalizująca się w odnajdywaniu pasji i celów życiowych. Jej szkolenie skupiało się na odkrywaniu tego, co nas naprawdę uskrzydla, i podkreślało, że wszystko, czego potrzebujemy, znajduje się w nas samych. Jej praktyczne wskazówki i inspirujące historie z pewnością zachęcały do refleksji i działania, inspirując uczestników do podejmowania nowych wyzwań.

Urodzinowy wieczór nie mógł się obyć bez elementów kulinarnej uczty i rozrywki. Różowy tort urodzinowy, smaczne przekąski oraz napoje stworzyły odpowiednią atmosferę do rozmów i świętowania. Dodatkowo uczestnicy mieli szansę na wygranie atrakcyjnych prezentów podczas losowania, co dodawało dreszczyku emocji całej uroczystości.

Wieczór został zakończony spektakularnym koncertem zespołu Rezonans, składającego się z siedmiu utalentowanych kobiet. Ich występ był doskonałym dopełnieniem dla urodzinowego świętowania, dodając nutkę emocji i radości, która wypełniła serca wszystkich obecnych.

Fot. www.mojazdunskawola.pl

Inne artykuły

Zajęcia sportowe w weekendy. Miasto poszukuje animatorów

„Aktywny weekend” to nowa forma zajęć sportowych, jakie mają być organizowane na boiskach szkolnych w Zduńskiej Woli. Miasto ma ofertę dla osób, które chciałyby prowadzić w weekendy zajęcia sportowe na przyszkolnych obiektach sportowych.

Targi edukacyjne w Zduńskiej Woli

Targi edukacyjne dla ósmoklasistów zorganizowano w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli. Uczniowie byli kuszeni przez szkoły średnie, by wybrali właśnie tę drogę edukacji.

Wieczór z Wawrzynem w Ratuszu

„Wieczór z Wawrzynem” to pierwsza odsłona obchodów 40-lecia pracy Andrzeja Wawrzyniaka: muzyka, autora tekstów oraz instruktora w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Koncert odbył się w czwartek, 11 kwietnia.

Przejdź do treści