Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Powrót Roślinolady

Spotkanie miłośników natury. Inkubator Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38 zaprasza na kolejną część zduńskowolskiej Roślinolady!

Jedną z głównych atrakcji Roślinolady jest możliwość wymiany roślin, sadzonek, szczepek i odnóżek. To niepowtarzalna okazja dla zduńskowolan, by poszerzyć swoją kolekcję roślin o nowe odmiany, które mogą być trudno dostępne w tradycyjnych sklepach ogrodniczych.

Ponadto w trakcie spotkania uczestnicy będą mieli również okazję wziąć udział w luźnych rozmowach na temat pielęgnacji roślin, dzielenia się swoimi doświadczeniami i ciekawostkami ogrodniczymi.

Ale to jeszcze nie wszystko! W programie Roślinolady znajduje się również praktyczna prezentacja, jak posadzić wiosenne kwiaty w skrzynce czy doniczce. To doskonała okazja dla początkujących ogrodników, by zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności, jak zadbać o swoje rośliny w domu czy na balkonie.

Spotkanie poprowadzi Anna Szyszka – prawdziwa pasjonatka ogrodnictwa i kwiaciarstwa. Jej doświadczenie jako właścicielki sklepu ogrodniczego oraz kwiaciarni, a obecnie prowadzącej własny ogród, czyni ją idealnym przewodnikiem w świecie roślin i kwiatów. Jej wiedza i entuzjazm z pewnością rozświetlą każdego uczestnika.

Druga edycja zduńskowolskiej Roślinolady odbędzie się 8 kwietnia o godz. 18:00 w Inkubatorze Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38. To wydarzenie otwarte jest dla wszystkich-od osób początkujących w hodowli roślin po doświadczonych ogrodników.

 

Inne artykuły

Targi edukacyjne w Zduńskiej Woli

Targi edukacyjne dla ósmoklasistów zorganizowano w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli. Uczniowie byli kuszeni przez szkoły średnie, by wybrali właśnie tę drogę edukacji.

Wieczór z Wawrzynem w Ratuszu

„Wieczór z Wawrzynem” to pierwsza odsłona obchodów 40-lecia pracy Andrzeja Wawrzyniaka: muzyka, autora tekstów oraz instruktora w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Koncert odbył się w czwartek, 11 kwietnia.

Komisje się napracowały, prezydent dziękuje

Obwodowe komisje wyborcze w Zduńskiej Woli przeliczyły łącznie karty wyborcze wrzucone do urn przez 15 tysięcy mieszkańców Zduńskiej Woli. A miejska komisja przyjęła ich protokoły w wyborach na prezydenta i do rady miasta. Za ciężką pracę należą im się podziękowania.

Przejdź do treści