Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Moto Mikołaje Dzieciom w Zduńskiej Woli

Grupa motocyklistów ze Zduńskiej Woli i okolic zorganizowała akcję Moto Mikołaje Dzieciom. Tradycyjnie motocykliści przygotowali upominki dla dzieci z Domu Dziecka w Wojsławicach.

Stowarzyszenie Motocykliści Zduńska Wola zorganizowało kolejną akcję Moto Mikołaje Dzieciom. Śnieżna i mroźna pogoda nie sprzyjała przejazdowi motocyklami, ale zmotoryzowani Mikołaje poradzili sobie wsiadając do aut.

Moto Mikołaje dotarli w niedzielę, 3 grudnia, przed południem przed Ratusz na placu Wolności w Zduńskiej Woli, gdzie dzieci mogły liczyć na słodkie podarunki.

Specjalne prezenty przygotowano dla podopiecznych Domu Dziecka w Wojsławicach oraz Domu Pomocy Społecznej w Przatówku. Kolumna Moto Mikołajów dotarła również na Rynek w Szadku.

– Organizując akcję Moto Mikołaje Dzieciom dostrzegamy u każdego, bez względu na wiek, naturalną potrzebę uśmiechu i chęci bycia znowu dzieckiem. Bo dzieciństwo to najpiękniejszy czas naszego życia. Dostrzegamy jednak również, że dla wielu dzieci ten czas nie zawsze jest najpiękniejszy. I wtedy wkraczamy my, Moto Mikołaje – podkreślają organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia Motocykliści Zduńska Wola.

Inne artykuły

Dotacja na oczyszczenie Kępiny

Zduńska Wola otrzyma pieniądze na nowatorską metodę renowacji zbiornika Kępina. Prawie 150 tys. zł dotacji zostanie przeznaczone na biologiczne oczyszczenie i odnowę ekosystemu w akwenie.

Nowe bloki przy Chełmońskiego

Dwa nowe bloki mieszkalne wybudowane będą na osiedlu Południe w Zduńskiej Woli. Jest już gotowa pełna dokumentacja i wydano pozwolenie na budowę. Samorząd wystąpił także o dofinansowanie do Banku Gospodarstwa Krajowego. To kolejnych 60 mieszkań w mieście.

Dziedzictwo niezłomnych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli. Uroczystości przy pomniku, Bieg Tropem Wilczym oraz wykład historyczny

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Przejdź do treści