Milion powodów do miłości

Walentynkowe serce na Placu Wolności. Napisz na nim, za co kochasz Zduńską Wolę!

Za co kochasz Zduńską Wolę? Wypisz to na sercu. Czternastego lutego w samym sercu miasta na Placu Wolności zainstalowane zostanie serce, na którym każdy mieszkaniec będzie mógł wypisać, za co kocha nasze miasto. Ponadto mogą być to też wspomnienia z dzieciństwa czy informacja o ulubionych miejscach. Będzie to przestrzeń, która stanie się płótnem dla emocji i wspomnień.

Czerwone serce zostanie zamontowane w walentynki na Placu Wolności w sąsiedztwie ławeczki Stasia Klingera. Zapraszamy 14 lutego od godziny 16:00. Przyjdźcie, podzielcie się swoimi historiami i uczuciami.

 

Inne artykuły

Zduńskowolscy diabetycy dla mieszkańców

Bezpłatne badania i prelekcje dla mieszkańców Zduńskiej Woli przygotowało Polskie Stowarzyszenie Diabetyków. W Miejskim Domu Kultury Ratusz w piątek, 14 listopada 2025 roku przygotowano otwarte spotkanie edukacyjne.

Co się będzie działo w Zduńskiej Woli?

Wydarzenia w nadchodzących dniach w Zduńskiej Woli zdominują propozycje festiwalu „Między Zmysłami”. Będzie okazja uczestniczyć w koncertach, seansach kinowych i spotkaniach. Będzie także coś dla ciała, czyli spotkania edukacyjne z okazju Dnia Cukrzycy, a także zawody sportowe.

Festiwal „Między zmysłami” w Zduńskiej Woli

W Zduńskiej Woli w przyszłym tygodniu rozpocznie się kolejna edycja Festiwalu „Między zmysłami”. To okazja do spotkania z twórcami, obejrzenia filmów oraz wysłuchania koncertów. Festiwal prezentuje różne dziedziny kultury, skupione wokół kina.

Książka zduńskowolanki nominowana do Empik Go Awards 2025

Książka pochodzącej ze Zduńskiej Woli Hanny Dobrowolskiej została nominowana do nagrody Empik Go Awards 2025. Na pozycję „Taki dobry chłopak. Sprawa Kajetana Poznańskiego” czytelnicy mogą zagłosować jeszcze do 24 listopada 2025 roku.

Przejdź do treści