Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Milion powodów do miłości

Walentynkowe serce na Placu Wolności. Napisz na nim, za co kochasz Zduńską Wolę!

Za co kochasz Zduńską Wolę? Wypisz to na sercu. Czternastego lutego w samym sercu miasta na Placu Wolności zainstalowane zostanie serce, na którym każdy mieszkaniec będzie mógł wypisać, za co kocha nasze miasto. Ponadto mogą być to też wspomnienia z dzieciństwa czy informacja o ulubionych miejscach. Będzie to przestrzeń, która stanie się płótnem dla emocji i wspomnień.

Czerwone serce zostanie zamontowane w walentynki na Placu Wolności w sąsiedztwie ławeczki Stasia Klingera. Zapraszamy 14 lutego od godziny 16:00. Przyjdźcie, podzielcie się swoimi historiami i uczuciami.

 

Inne artykuły

Dotacja na oczyszczenie Kępiny

Zduńska Wola otrzyma pieniądze na nowatorską metodę renowacji zbiornika Kępina. Prawie 150 tys. zł dotacji zostanie przeznaczone na biologiczne oczyszczenie i odnowę ekosystemu w akwenie.

Nowe bloki przy Chełmońskiego

Dwa nowe bloki mieszkalne wybudowane będą na osiedlu Południe w Zduńskiej Woli. Jest już gotowa pełna dokumentacja i wydano pozwolenie na budowę. Samorząd wystąpił także o dofinansowanie do Banku Gospodarstwa Krajowego. To kolejnych 60 mieszkań w mieście.

Dziedzictwo niezłomnych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli. Uroczystości przy pomniku, Bieg Tropem Wilczym oraz wykład historyczny

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Przejdź do treści