Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Malarstwo Pawła Duraja na wystawie

Malarstwo Pawła Duraja na wystawie zatytułowanej "Człowiek jaki jest każdy widzi” będzie można oglądać w Miejskim Domu Kultury Ratusz od piątku.

Wernisaż wystawy malarstwa malarstwa Pawła Duraja pt. „Człowiek jaki jest każdy widzi” odbędzie się w piątek, 5 kwietnia o godz. 18 w foyer na pierwszym piętrze Miejskiego Domu Kultury Ratusz przy pl. Wolności w Zduńskiej Woli.

Paweł Duraj urodził się w 1955 r. w Łodzi. W latach 1975–1980 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi na Wydziale Malarstwa i Grafiki, dyplom uzyskał w 1980 r. w pracowni prof. Andrzeja Bartczaka i Juliusza Narzyńskiego. Od 1981 roku mieszka w Poddębicach. Jego twórczość obejmuje grafikę, malarstwo, grafikę wydawniczą i ilustrację książkową. Jest wydawcą kilkunastu druków bibliofilskich. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Miał ponad trzydzieści wystaw indywidualnych.

Wystawę prac malarza będzie można oglądać w Zduńskiej Woli przez miesiąc, do 5 maja.

Inne artykuły

Zajęcia sportowe w weekendy. Miasto poszukuje animatorów

„Aktywny weekend” to nowa forma zajęć sportowych, jakie mają być organizowane na boiskach szkolnych w Zduńskiej Woli. Miasto ma ofertę dla osób, które chciałyby prowadzić w weekendy zajęcia sportowe na przyszkolnych obiektach sportowych.

Targi edukacyjne w Zduńskiej Woli

Targi edukacyjne dla ósmoklasistów zorganizowano w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli. Uczniowie byli kuszeni przez szkoły średnie, by wybrali właśnie tę drogę edukacji.

Przejdź do treści