GATTA ACTIVE CUP 2016

W niedzielę 1 maja 2016 roku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli został rozegrany Ogólnopolski Turniej w Piłce Nożnej Chłopców (rocznik 2008 i młodsi) "GATTA ACTIVE CUP 2016". Organizatorem turnieju byli Miejsko Gminny Uczniowski Klub Sportowy "Pogoń Zduńska Wola", Rada Rodziców rocznika 2008 i Firma Gatta Active. Głównym sponsorem turnieju była firma GATTA ACTIVE ze Zduńskiej Woli. Patronat honorowy nad turniejem objęli: Poseł na Sejm Grzegorz Schreiber i Prezydent Miasta Zduńska Wola Piotr Niedźwiecki.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów z całej Polski podzielonych na 3 grupy.

Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna Motoru Lublin wyprzedzając BKS Lublin i Pogoń Zduńska Wola.

WYNIKI MECZÓW W GRUPIE A
 

Słowik Olkusz – BKS Lublin   0:1

Pogoń Zduńska Wola – Górnik Zabrze  2:1

Bramki dla Pogoni strzelili: Oskar Kowalczyk i Maks Sterniczuk

Słowik Olkusz – Górnik Zabrze  1:1

BKS Lublin – Pogoń Zduńska Wola  1:1

Bramkę dla Pogoni strzelił: Bartek Siuda

Słowik Olkusz – Pogoń Zduńska Wola   0:0

Górnik Zabrze – BKS Lublin  1:2

 

KOŃCOWA TABELA GRUPY A

 

1. BKS Lublin                                                7 pkt.  bramki 4:2

2. Pogoń Zduńska Wola                                 5                     3:2

3. Słowik Olkusz                                            2                     1:2

4. Górnik Zabrze                                            1                     3:5

 

WYNIKI MECZÓW W GRUPIE B

 

Wisła Płock – Włókniarz Pabianice   0:1

Warta Sieradz Jr. – Cracovia Kraków   1:0

Wisła Płock – Warta Sieradz Jr.   0:2

Włókniarz Pabianice – Cracovia Kraków   0:1

Wisła Płock – Cracovia Kraków   0:0

Warta Sieradz – Włókniarz Pabianice  3:0

 

KOŃCOWA TABELA GRUPY B

 

1. Warta Sieradz Jr.                                            9 pkt.   bramki   6:0

2. Cracovia Kraków                                          4                        1:1

3. Włókniarz Pabianice                                       3                       1:4

4. Wisła Płock                                                    1                       0:3

 

WYNIKI MECZÓW W GRUPIE C

 

Akademia Piłkarska 21 Kraków – UKS SMS Łódź   2:1

Motor Lublin – Skra Częstochowa   2:0

Akademia Piłkarska 21 Kraków – Motor Lublin   1:2

UKS SMS Łódź – Skra Częstochowa   2:0

Akademia Piłkarska 21 Kraków – Skra Częstochowa   0:1

UKS SMS Łódź – Motor Lublin  0:2

 

KOŃCOWA TABELA GRUPY C

 

1. Motor Lublin                                            9 pkt.   bramki   6:1

2. UKS SMS Łódź                                      3                        3:4

3. AP 21 Kraków                                        3                        3:4

4. Skra Częstochowa                                   3                        1:4

 

Po zakończonych rozgrywkach grupowych wszystkie zespoły zostały podzielone na 2 grupy.

Pierwszą grupę nazwano Ligą Mistrzów w której zagrały po 2 zespoły z miejsc 1-2 z 3 grup eliminacyjnych, natomiast drugą grupę nazwano Ligą Europy w której zagrały po 2 zespoły z miejsc 3-4 z 3 grup eliminacyjnych.

 

LIGA MISTRZÓW:

1. BKS Lublin

2. Warta Sieradz Jr.

3. Motor Lublin

4. Pogoń Zduńska Wola

5. Cracovia Kraków

6. UKS SMS Łódź

 

LIGA EUROPY:

1. Słowik Olkusz

2. Włókniarz Pabianice

3. Akademia Piłkarska 21 Kraków

4. Górnik Zabrze

5. Wisła Płock

6. Skra Częstochowa

 

LIGA MISTRZÓW – WYNIKI

     (Mecze o miejsca 1 – 6)

 

BKS Lublin – UKS SMS Łódź   4:2

Warta Sieradz Jr. – Cracovia Kraków  7:0

Motor Lublin – Pogoń Zduńska Wola  6:0

BKS Lublin – Cracovia Kraków  3:1

UKS SMS Łódź – Pogoń Zduńska Wola  0:2

Bramki dla Pogoni strzelili: Kacper Majewski i Maks Sterniczuk

Warta Sieradz Jr. – Motor Lublin  1:6

BKS Lublin – Pogoń Zduńska Wola  2:1

Bramkę dla Pogoni strzelił: Szymon Sadziński

Cracovia Kraków – Motor Lublin  0:3

UKS SMS Łódź – Warta Sieradz Jr.   3:4

BKS Lublin – Motor Lublin  0:2

Pogoń Zduńska Wola – Warta Sieradz Jr.  3:0

Bramki dla Pogoni strzelili: Leon Gruszczyński, Oskar Kowalczyk i Filip Pściuk

Cracovia Kraków – UKS SMS Łódź  1:2

BKS Lublin – Warta Sieradz Jr.  2:0

Motor Lublin – UKS SMS Łódź  3:0

Pogoń Zduńska Wola – Cracovia Kraków  6:1

Bramki dla Pogoni strzelili: Maks Sterniczuk – 3, Leon Gruszczyński – 2 i Szymon Sadziński

 

LIGA EUROPY – WYNIKI

  (Mecze o miejsca 7 – 12)

 

Słowik Olkusz – Skra Częstochowa  1:0

Włókniarz Pabianice – Wisła Płock   2:1

AP 21 Kraków – Górnik Zabrze  1:4

Słowik Olkusz – Wisła Płock  2:1

Skra Częstochowa – Górnik Zabrze  1:1

Włókniarz Pabianice – AP 21 Kraków  1:4

Słowik Olkusz – Górnik Zabrze  0:3

Wisła Płock – AP 21 Kraków   1:2

Skra Częstochowa – Włókniarz Pabianice  6:0

Słowik Olkusz – AP 21 Kraków  0:3

Górnik Zabrze – Włókniarz Pabianice  3:0

Wisła Płock – Skra Częstochowa  4:2

Słowik Olkusz – Włókniarz Pabianice  5:1

AP 21 Kraków – Skra Częstochowa  1:0

Górnik Zabrze – Wisła Płock   2:2

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA TURNIEJU

 

1. Motor Lublin

2. BKS Lublin

3. Pogoń Zduńska Wola

4. Warta Sieradz Jr.

5. UKS SMS Łódź

6. Cracovia Kraków

7. Akademia Piłkarska 21 Kraków

8. Górnik Zabrze

9. Słowik Olkusz

10. Wisła Płock

11. Skra Częstochowa

12. Włókniarz Pabianice

 

NAGRODY INDYWIDUALNE

Najlepszy bramkarz turnieju: Szymon Mewald (Pogoń Zduńska Wola)

Najlepszy zawodnik turnieju: Krystian Brzozowski (Motor Lublin)

Król Strzelców turnieju: Krystian Brzozowski (Motor Lublin)- 16 bramek

                                                

POGON ZDUŃSKA WOLA:

SKŁAD DRUŻYNY:

Szymon Mewald – Hubert Różański, Filip Pluskota, Leon Gruszczyński, Kacper Majewski, Bartek Siuda, Oskar Kowalczyk, Mikołaj Golec, Krystian Tyszkowski, Szymon Sadziński, Maks Sterniczuk, Filip Pściuk

Trenerzy drużyny: Sylwester i Piotr Malik

Inne artykuły

Przejdź do treści