Gabinet Prezydenta Miasta Zduńska Wola w niedzielę otwarty dla WOŚP

Będzie otwarty dla każdego, kto jest ciekawy jak wygląda Gabinet szefa miasta i czy wygodny jest prezydencki fotel, ale przede wszystkim dla każdego, kto chce wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i dorzucić swoją złotówkę na wyrównanie szans w leczeniu noworodków, czyli sprzęt dla szpitalnych oddziałów noworodkowych. Prezydent Miasta zaprasza od 10.00 do 14.00 do Urzędu Miasta przy ul. Złotnickiego 12. Każdy będzie mógł wejść, zasiąść w fotelu Prezydenta Miasta, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zduńska Wola grała z WOŚP od zawsze. W tym roku działają również dwa sztaby: w Hufcu i na Dolnej, odbywać się będą licytacje w Naszym Radiu. Wielu zaangażowanych młodych ludzi, moc atrakcji i wydarzeń towarzyszących Orkiestrze. Niżej rozkład jazdy Sztabu Hufiec Zduńska Wola:

Sztab przy ul. Dolnej czeka na Was od godz. 9.30. Zorganizowano tu sklepik z loterią, przygotowano wystawę pojazdów zabytkowych, transportowych i militarnych. Będzie cięcie samochodu, zumba, zajęcia sportowe, fotobudka, symulator dachowania i pokazy strażackie. Na godz. 10.30 planowany jest bieg „Policz się z cukrzycą”. Przygotowane zostanie ognisko, grill, gorąca zupa, ciasta. Około godz. 16 krojony będzie orkiestrowy tort. Wystąpią m.in. Ladies Dance. Pierwszy raz przygotowana zostanie wystawa pokazująca historię działalności WOŚP w Zduńskiej Woli.

Inne artykuły

Przejdź do treści