Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Droga do drugiej ligi

Gra dopiero się zaczyna. UKS AS Zduńska Wola w turnieju półfinałowym o awans do drugiej ligi!

Siatkarki Akademii Zduńska Wola w najbliższy weekend wezmą udział w turnieju półfinałowym o awans do II ligi. Zduńskowolanki zagrają mecz z trzema innymi czołowymi trzecioligowymi drużynami z pozostałych województw.

W piątek, 5 kwietnia, zduńskowolanki rozpoczną turniej od starcia z drużyną UKS Piątka Turek. Sobota przyniesie kolejne wyzwania, ponieważ zmierzą się z MKS Optima Hajnówka. A w niedzielę, podczas ostatniego dnia turnieju, przyjdzie czas na decydujący pojedynek z drużyną KS Halinów.

Zduńskowolanki były rewelacją sezonu. Siatkarki wygrały wszystkie spotkania w lidze i skompletowały na swoim koncie aż 30 punktów.

Fot. UKS As Zduńska Wola

Inne artykuły

Targi edukacyjne w Zduńskiej Woli

Targi edukacyjne dla ósmoklasistów zorganizowano w I Liceum Ogólnokształcącym w Zduńskiej Woli. Uczniowie byli kuszeni przez szkoły średnie, by wybrali właśnie tę drogę edukacji.

Wieczór z Wawrzynem w Ratuszu

„Wieczór z Wawrzynem” to pierwsza odsłona obchodów 40-lecia pracy Andrzeja Wawrzyniaka: muzyka, autora tekstów oraz instruktora w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Koncert odbył się w czwartek, 11 kwietnia.

Komisje się napracowały, prezydent dziękuje

Obwodowe komisje wyborcze w Zduńskiej Woli przeliczyły łącznie karty wyborcze wrzucone do urn przez 15 tysięcy mieszkańców Zduńskiej Woli. A miejska komisja przyjęła ich protokoły w wyborach na prezydenta i do rady miasta. Za ciężką pracę należą im się podziękowania.

Przejdź do treści