Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Biegnij z miłością!

Wirtualny bieg walentynkowy. Miłość do Biegania z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli

Czternastego lutego to dzień, który obchodzimy jako Święto Zakochanych, ale dlaczego nie połączyć go także z miłością do aktywności fizycznej? Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na wirtualny bieg walentynkowy.

Co to  jest wirtualny bieg walentynkowy?

To wydarzenie, które pozwoli mieszkańcom na wybór czasu, miejsca oraz dystansu, który chcą pokonać. Bez względu na to, czy wolisz poranny jogging w parku, czy wieczorny sprint po ulicach miasta, możesz wziąć udział w tym wyjątkowym biegu. Co więcej, możesz biegać samotnie lub w towarzystwie swojej drugiej połówki, przyjaciół czy nawet czworonożnego towarzysza!

Pierwszych pięćdziesięciu uczestników, którzy udokumentują swoją aktywność na Facebooku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pod postem ogłaszającym bieg, otrzymają pamiątkowy medal. Wystarczy, że dodasz komentarz z podanym dystansem, zdjęciem uczestników oraz fotografią aktywności z telefonu czy zegarka.

Więcej informacji oraz regulamin znajdziesz na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

Inne artykuły

Nowe bloki przy Chełmońskiego

Dwa nowe bloki mieszkalne wybudowane będą na osiedlu Południe w Zduńskiej Woli. Jest już gotowa pełna dokumentacja i wydano pozwolenie na budowę. Samorząd wystąpił także o dofinansowanie do Banku Gospodarstwa Krajowego. To kolejnych 60 mieszkań w mieście.

Dziedzictwo niezłomnych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli. Uroczystości przy pomniku, Bieg Tropem Wilczym oraz wykład historyczny

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Urząd szuka dyrektorów

Urząd szuka dyrektorków miejskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Kandydaci mogą zgłaszać się do 4 marca br.

Przejdź do treści