Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Zuzanna Starzyńska laureatką festiwalu w Koninie

Zuzanna Starzyńska z Miejskiego Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli została laureatką 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Podopieczna Andrzeja Wawrzyniaka zdobyła Brązowy Aplauz w kategorii wiekowej 12-13 lat.

Zuzanna Starzyńska, podopieczna Andrzeja Wawrzyniaka z Ratuszowego Studia Piosenki, zdobyła Brązowy Aplauz  podczas 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, jaki odbywał się od 5 do 8 czerwca. Została nagrodzona w kategorii wiekowej 12-13 lat.

Jury wokalne w składzie: dr Anna Kamalska – przewodnicząca, Joanna Januszewska, Krzysztof Pydyński, Barbara Włodarska-Fabisiak, Joanna Sypniewska – sekretarz po wysłuchaniu aż 109. prezentacji konkursowych postanowiło nagrodzić Brązowym Aplauzem Zuzannę Starzyńską. Wokalistka zaśpiewała utwór „Imagine” Johna Lenona.

Zuzanna Starzyńska prezentowała się w koncercie finałowym, jaki odbył się 7 czerwca i otrzymała nominację do udziału w Gali Rozdania Nagród 44. MDFPiT Konin 2024, 8 czerwca.

Do koncertu finałowego zakwalifikowała się także Lena Pacholak, wychowanka instruktora Witolda Furmańczyka. Lena zaprezentowała się w kategorii wiekowej do lat 8.

 

Inne artykuły

Koncerty za górką. Dni Zduńskiej Woli 2024

Kulminacja Dni Zduńskiej Woli to weekendowe koncerty „za górką” przy ul. Tadeusza Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. W sobotę i niedzielę zaplanowano atrakcje od popołudnia do późnego wieczora. Będą także bezpłatne autobusy.

Muzealne konkursy. Dni Zduńskiej Woli 2024

Konkursy „Moja przygoda w muzeum”, „Detale małej architektury. Kapliczki” a także „Rodzinne historie” maja już nagrodzonych laureatów. Uroczyste podsumowanie odbyło się w piątek w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.

Strefa Inicjatyw Społecznych. Dni Zduńskiej Woli 2024

Strefa Inicjatyw Społecznych, czyli miejsce gdzie wolontariusze mogą spotkać się z osobami, na których rzecz działają, ale także mogą pochwalić się tym, co i jak robią. W Inkubatorze Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli w piątek, 14 czerwca, przygotowano dla nich specjalną przestrzeń.

Podróż w czasie do Skansenu Lokomotyw

Podróż w czasie, czyli bezpłatny przejazd autobusem i bezpłatne zwiedzanie Skansenu Lokomotyw i Urządzeń Technicznych w Karsznicach, to kolejna atrakcja Dni Zduńskiej Woli 2024. Można się w nią wybrać w sobotę i w niedzielę.

Przejdź do treści