Zmarł Stefan Warulik, Prezydent Miasta Zduńska Wola w latach 1985-1987

Odszedł Zduńskowolanin związany ze swoim miastem pracą społeczną i zawodową. Oddany sprawom miasta i jego mieszkańców. Odznaczony Medalem "Zasłużony dla Miasta Zduńskiej Woli".

Pedagog, ceniony wychowawca wielu pokoleń młodzieży. Członek Zarządu Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli, członek Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych w Zduńskiej Woli. Odznaczony Złotą Odznaką Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim
składają
Piotr Niedźwiecki Prezydent Miasta Zduńska Wola
Witold Gwiazda Przewodniczący Rady Miasta Zduńska Wola

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 9 kwietnia o godzinie 14.00 na Cmentarzu Komunalnym przy ulicy Bema.

O Stefanie Waruliku na stronach Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli: www.tpzw.pl.

Inne artykuły

Modernizujemy ulicę Jasną

Kolejna droga w Zduńskiej Woli z nową nawierzchnią. Rozpoczyna się remont ulicy Jasnej. Na projekt jej rozbudowy urząd pozyskał finansowanie z budżetu centralnego.

Zielony i przyjazny

Nowe nasadzenia, wygodne ławki i odnowione ścieżki – tak będzie wyglądało zielone serce kolejowego osiedla. Miasto ogłosiło przetarg na zmodernizowanie Placu Zwycięstwa w Karsznicach.

Miasto w rękach mieszkańców

Zduńskowolanie zgłosili trzydzieści cztery pomysły do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. Najwyżej ocenione projekty urząd zrealizuje w przyszłym roku.

Razem dla Ukrainy

Tortona poruszona gościnnością zduńskowolan dołącza do pomocy uchodźcom z Ukrainy. Przedstawiciele włoskiego miasta przywieźli dary dla Ukraińców, którzy znaleźli u nas schronienie przed wojną.

Nowe boisko

Boisko przy Szkole Podstawowej nr 12 w Zduńskiej Woli zmieniło się nie do poznania. Zakończyła się budowa nowoczesnego obiektu sportowego z nawierzchnią do gry w piłkę nożną i siatkową.

Działki dla młodych

Kolejne działki dla młodych – urząd chce sprzedać w tym roku aż piętnaście parceli pod budowę domów jednorodzinnych. Po ubiegłorocznym sukcesie pilotażu, sprzedaż działek staje się jednym z filarów miejskiego programu rozwoju nieruchomości w Zduńskiej Woli.

Przejdź do treści