Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

IV Zduńskowolskie Dni Seniora trwały w ubiegłym tygodniu, a ich kulminacją był festyn zorganizowany w niedzielę, 19 maja. Przy Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli odbywały się koncerty i występy, a także prezentowały się sekcje Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Piknik rodzinny trwał w niedzielne popołudnie na pl. Wolności w Zduńskiej Woli. Publiczność mogła uczestniczyć w koncercie Miejskiej Orkiestry Dętej o Tradycjach Kolejowych, posłuchać sekcji wokalnej Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod kierownictwem Zbigniewa Godlewskiego, a także Zespołu Śpiewaczego „Sędziejowianki” i Chóru „Złota Jesień”. Wystąpiła także Formacja Taneczna „Ladies Dance”. Podziwiano naukę tańca i pokazy tancerzy Studia Tańca Arabesque oraz Studia Tańca GOSSiP Izabeli Wartalskiej. Na wieczór przygotowano biesiadę z zespołem ,,Larmodzieje”.

IV Zduńskowolskie Dni Seniora odbywały się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zduńska Wola.
Patronat medialny: Nasze Radio 104.7 FM, Nasze Radio Nostalgicznie 92,1 FM.
Współorganizator: Zduńskowolska Rada Seniorów.
Współpraca: Uniwersytet Trzeciego Wieku w Zduńskiej Woli, Zduńska Woda, Dom Kultury „Lokator”, Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli.

Inne artykuły

Koncerty za górką. Dni Zduńskiej Woli 2024

Kulminacja Dni Zduńskiej Woli to weekendowe koncerty „za górką” przy ul. Tadeusza Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. W sobotę i niedzielę zaplanowano atrakcje od popołudnia do późnego wieczora. Będą także bezpłatne autobusy.

Muzealne konkursy. Dni Zduńskiej Woli 2024

Konkursy „Moja przygoda w muzeum”, „Detale małej architektury. Kapliczki” a także „Rodzinne historie” maja już nagrodzonych laureatów. Uroczyste podsumowanie odbyło się w piątek w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.

Strefa Inicjatyw Społecznych. Dni Zduńskiej Woli 2024

Strefa Inicjatyw Społecznych, czyli miejsce gdzie wolontariusze mogą spotkać się z osobami, na których rzecz działają, ale także mogą pochwalić się tym, co i jak robią. W Inkubatorze Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli w piątek, 14 czerwca, przygotowano dla nich specjalną przestrzeń.

Podróż w czasie do Skansenu Lokomotyw

Podróż w czasie, czyli bezpłatny przejazd autobusem i bezpłatne zwiedzanie Skansenu Lokomotyw i Urządzeń Technicznych w Karsznicach, to kolejna atrakcja Dni Zduńskiej Woli 2024. Można się w nią wybrać w sobotę i w niedzielę.

Przejdź do treści