Logo Miasta Zduńska Wola

»

Zduńska Wola na dzień dziecka

Miejski Dzień Dziecka w Zduńskiej Woli to wydarzenie, na które czekają wszyscy najmłodsi. Pierwszego czerwca centrum naszego miasta zamieni się w dziki zachód pełen gier i zabaw.

Dzień dziecka to wyjątkowa okazja, aby celebrować radość i dziecięce marzenia. Miejski Dom Kultury przygotował dla najmłodszych popołudnie pełne emocji i zabawy.  To magiczne wydarzenie zacznie się od wyścigu w workach. To nie koniec. W ogromnych kapciach i na szczudłach czekają na Was kolejne wyścigi, które gwarantują doskonałą dawkę śmiechu i dobrej zabawy. Podczas czwartkowego popołudnia nie zabraknie również zabaw, konkursów i tańców animacyjnych. Będziecie mogli spróbować swoich sił w quizach kowbojskich i indiańskich, które obfitują w ciekawostki i zagadki. Słodkie nagrody czekają na zwycięzców, którzy okażą się prawdziwymi ekspertami.

Niezapomnianą atrakcją będą również pokazy baniek mydlanych, które przeniosą Was w magiczny świat baśni i fantazji. To moment, w którym możecie złapać bańki mydlane i śledzić ich lot w powietrzu. Magia baniek z pewnością zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Miejski Dzień Dziecka w Zduńskiej Woli to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w wesołej atmosferze, poznawać nowych przyjaciół i tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Do wspólnej zabawy zapraszamy 1 czerwca 2023 r. od godziny 15:00 do 19:00. Spotkajmy się w samym sercu miasta.

 

Inne artykuły

Dwa tygodnie na petycje mieszkańców

Mieszkańcy Zduńskiej Woli jeszcze przez dwa tygodnie mogą składać petycje przeciwko planom budowy spalarni odpadów. Do samorządu wpłynęły już trzy takie pisma. Miasto czeka na kolejne, by rozpatrzyć je wspólnie. Termin mija 14 grudnia.

Sukces Piotra Malika

Zduńskowolanin Piotr Malik uzyskał licencję trenerską UEFA A. Na co dzień trenuje drużynę U- 14 Widzewa Łódź

Laur Topoli przyznany

Jeden wiersz mógł wygrać w turnieju ogłoszonym przez Klub Literacki Topola w Zduńskiej Woli. Konkurs został rozstrzygnięty 1 grudnia w Kawiarni Literackiej.

Zduńska Wola na czele

UKS Akademia Zduńska Wola niepowstrzymana! Zduńskowolanki po raz kolejny potwierdziły swoją dominację w lidze

Moto Mikołaje Dzieciom w Zduńskiej Woli

Grupa motocyklistów ze Zduńskiej Woli i okolic zorganizowała akcję Moto Mikołaje Dzieciom. Tradycyjnie motocykliści przygotowali upominki dla dzieci z Domu Dziecka w Wojsławicach.

Rozmowy, które przenoszą góry

Inkubator Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38 zaprasza na bezpłatne spotkania „Otwarty proces grupowy”. Prowadzi je psychoterapeutka Marta Balcerzak

Przejdź do treści