Logo Miasta Zduńska Wola

Zduńska Wola na dzień dziecka

Miejski Dzień Dziecka w Zduńskiej Woli to wydarzenie, na które czekają wszyscy najmłodsi. Pierwszego czerwca centrum naszego miasta zamieni się w dziki zachód pełen gier i zabaw.

Dzień dziecka to wyjątkowa okazja, aby celebrować radość i dziecięce marzenia. Miejski Dom Kultury przygotował dla najmłodszych popołudnie pełne emocji i zabawy.  To magiczne wydarzenie zacznie się od wyścigu w workach. To nie koniec. W ogromnych kapciach i na szczudłach czekają na Was kolejne wyścigi, które gwarantują doskonałą dawkę śmiechu i dobrej zabawy. Podczas czwartkowego popołudnia nie zabraknie również zabaw, konkursów i tańców animacyjnych. Będziecie mogli spróbować swoich sił w quizach kowbojskich i indiańskich, które obfitują w ciekawostki i zagadki. Słodkie nagrody czekają na zwycięzców, którzy okażą się prawdziwymi ekspertami.

Niezapomnianą atrakcją będą również pokazy baniek mydlanych, które przeniosą Was w magiczny świat baśni i fantazji. To moment, w którym możecie złapać bańki mydlane i śledzić ich lot w powietrzu. Magia baniek z pewnością zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Miejski Dzień Dziecka w Zduńskiej Woli to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w wesołej atmosferze, poznawać nowych przyjaciół i tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Do wspólnej zabawy zapraszamy 1 czerwca 2023 r. od godziny 15:00 do 19:00. Spotkajmy się w samym sercu miasta.

 

Inne artykuły

Na 90-lecie osiedla Karsznice kolorowo na ulicach

Głośno, kolorowo i radośnie najmłodsi mieszkańcy zaakcentowali jubileusz 90-lecia osiedla Karsznice. Kolorowy korowód przeszedł ulicami Karsznic, a dołączali do niego kolejno uczniowie placówek działających na terenie osiedla.

Urodziny Zduńskiej Wody!

Dwa lata radości, sportu i zdrowego stylu życia. Zduńska Woda, która stała się nieodłącznym elementem naszego miasta, wczoraj obchodziła drugie urodziny

Vox populi

Mieszkańcy zadecydują, na co urząd wyda ponad 1,2 mln zł. Startuje dziesiąta edycja zduńskowolskiego Budżetu Obywatelskiego. Od 19 czerwca można składać projekty

Gramy w zielone

Wystartowało opiniowanie projektów zgłoszonych do drugiej edycji Zielonego Budżetu Zduńskiej Woli. Potrwa ono do końca czerwca.

Przejdź do treści