Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Zduńska Wola na dzień dziecka

Miejski Dzień Dziecka w Zduńskiej Woli to wydarzenie, na które czekają wszyscy najmłodsi. Pierwszego czerwca centrum naszego miasta zamieni się w dziki zachód pełen gier i zabaw.

Dzień dziecka to wyjątkowa okazja, aby celebrować radość i dziecięce marzenia. Miejski Dom Kultury przygotował dla najmłodszych popołudnie pełne emocji i zabawy.  To magiczne wydarzenie zacznie się od wyścigu w workach. To nie koniec. W ogromnych kapciach i na szczudłach czekają na Was kolejne wyścigi, które gwarantują doskonałą dawkę śmiechu i dobrej zabawy. Podczas czwartkowego popołudnia nie zabraknie również zabaw, konkursów i tańców animacyjnych. Będziecie mogli spróbować swoich sił w quizach kowbojskich i indiańskich, które obfitują w ciekawostki i zagadki. Słodkie nagrody czekają na zwycięzców, którzy okażą się prawdziwymi ekspertami.

Niezapomnianą atrakcją będą również pokazy baniek mydlanych, które przeniosą Was w magiczny świat baśni i fantazji. To moment, w którym możecie złapać bańki mydlane i śledzić ich lot w powietrzu. Magia baniek z pewnością zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych. Miejski Dzień Dziecka w Zduńskiej Woli to wyjątkowa okazja, aby spędzić czas w wesołej atmosferze, poznawać nowych przyjaciół i tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Do wspólnej zabawy zapraszamy 1 czerwca 2023 r. od godziny 15:00 do 19:00. Spotkajmy się w samym sercu miasta.

 

Inne artykuły

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści