Zadbaj o swojego pupila

Zduńskowolskie lecznice weterynaryjne rozpoczynają bezpłatne kastrowanie oraz trwałe oznakowanie psów i kotów, których właścicielami są mieszkańcy Zduńskiej Woli. Akcja rozpoczyna się 12 lipca br. i twa do wyczerpania limitu dla każdej lecznicy.

Jeśli chcesz wykastrować lub oznakować swojego zwierzaka zgłoś się do jednej z dwóch lecznic weterynaryjnych w naszym mieście.      Są to:

  1. Przychodnia weterynaryjna „Sowa”, tel. 43 824 77 52, ul. Łaska 103c, 98-220 Zduńska Wola;
  2. Przychodnia weterynaryjna s.c.,tel.43 823 91 81, ul. Kościelna 19,98-220 Zduńska Wola.

Zabiegi wykonywane są nieodpłatnie, przy pełnym poszanowaniu praw właścicieli lub innych osób, pod których opieką zwierzęta pozostają. Formularze kwalifikacyjne dostępne są w przychodniach weterynaryjnych.

Kastracja to humanitarna metoda zapobiegania niekontrolowanego rozmnażania, ale również ochrona przed poważnymi schorzeniami. Dzięki wykonanemu zabiegowi zwierzęta żyją dłużej.

Akcja bezpośrednio przekłada się na zmniejszenie liczby zabłąkanych zwierząt, trafiających do schronisk, oraz zmniejszenie liczby interwencji służb porządkowych.

Oznakowanie swojego pupila niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim szybciej znajdziemy naszego przyjaciela w przypadku ucieczki. Zwierzaki oznakowane, które trafiają do schroniska, nie spędzają w nim wiele czasu, gdyż po odczytaniu danych z mikroprocesora, schronisko szybko znajdzie właściciela.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy: tel. 43 825 02 71, 43 825 02 92.

Inne artykuły

Przejdź do treści