Wybraliśmy!

Zakończyło się głosowanie w dziewiątej edycji zduńskowolskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy wybrali dwie inwestycje i dwa wydarzenia, które urząd zrealizuje w przyszłym roku. Do podziału w tym roku było ponad milion zł.

– Dziękuję Wam za podjęcie inicjatywy i zgłoszenie wielu ciekawych pomysłów do Budżetu Obywatelskiego – prezydent Konrad Pokora mówił do autorów projektów. Spotkał się z nimi w Inkubatorze Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38. Wszystkim pomysłodawcom wręczył pamiątkowe listy z podziękowaniami.

 

Które pomysły mieszkańców zostaną zrealizowane w przyszłym roku?

Inwestycje lokalne:

Wydarzenia:

 

Więcej informacji o wynikach -> https://zdunskawola.budzet-obywatelski.org/wyniki

Inne artykuły

Święto Karsznic

Kolejarskie osiedle obchodzi swoje święto. 25 listopada to Dzień Kolejarza i patronki polskich kolejarzy – św. Katarzyny. To także początek obchodów powstania zduńskowolskiej dzielnicy.

Utwardzamy gruntówki

Kolejne ulice w Zduńskiej Woli z nową nawierzchnią. Trwają remonty na sześciu miejskich ulicach.

Nie praca, lecz misja

To był kolejny ciężki rok dla pomocy społecznej. Wybuch zbrojnej agresji za naszą wschodnią granicą i pomoc osobom z zawładniętej wojną Ukrainy. MOPS nie pozostawił potrzebujących bez pomocy!

Setne urodziny

Sto lat ukończyła zduńskowolanka – pani Cecylia Michalak. W imieniu mieszkańców szanownej jubilatce najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia i szczęśliwych chwil spędzonych w gronie najbliższych złożył prezydent Konrad Pokora.

Wyremontowaliśmy zabytkowy parowóz

Karsznicka lokomotywa odzyskała dawny blask! Zakończył się remont zabytkowego parowozu, który od trzydziestu lat wita mieszkańców wjeżdżających do kolejowej dzielnicy.

Przejdź do treści