W turniejach finałowych we wszystkich kategoriach wiekowych uczestniczyły drużyny chłopców MGUKS „Pogoń Zduńska Wola”. Zarówno w kategorii U-12 jak i U-10 zespoły Pogoni zdominowały rozgrywki i zostały zwycięzcami turniejów finałowych natomiast w najmłodszej kategorii zespołowi Pogoni zabrakło jednej bramki aby awansować do ćwierćfinału. Oba zwycięskie zespoły będą reprezentowały województwo łódzkie w Finałowych Turniejach Ogólnopolskich, które odbędą się w dniach 30 kwietnia – 2 maja w Warszawie. Mecze finałowe tych rozgrywek zostaną rozegrane na Stadionie Narodowym przed meczem Pucharu Polski w którym zagrają zespoły Legii Warszawa i Arki Gdynia.
KATEGORIA U-12
WYNIKI MECZÓW GRUPOWYCH:
Pogoń Zduńska Wola – Moszczenica 4:0
Pogoń Zduńska Wola – ZSP Jeżów 17:0
Pogoń Zduńska Wola – SP 4 Skierniewice 1:1
KOŃCOWA TABELA W GRUPIE:
1. Pogoń Zduńska Wola 7 pkt. bramki 22:1
2. Moszczenica 6 pkt. bramki 18:6
3. SP 4 Skierniewice 1 pkt. bramki 21:5
4. ZSP Jeżów 0 pkt. bramki 0:49
MECZ 1/4 FINAŁU:
Pogoń Zduńska Wola – MUKS Szóstka Radomsko 3:1
MECZ 1/2 FINAŁU:
Pogoń Zduńska Wola – UKS Warta Sieradz 4:1
MECZ FINAŁOWY:
Pogoń Zduńska Wola – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 6:1
KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1. MGUKS Pogoń Zduńska Wola
2. MAZOVIA Tomaszów Mazowiecki
3. UKS Warta Sieradz
4. APN Piotrków Trybunalski
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy Bramkarz Turnieju: Filip Zawiasa (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)
Najlepszy Zawodnik Turnieju: Jakub Chojecki (Mazovia Tomaszów Mazowiecki)
Król Strzelców Turnieju: Hubert Rachucki (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)
SKŁAD DRUŻYNY:
Filip Zawiasa – Marcel Cieślak, Jakub Jendryka, Jan Karasiński, Dominik Nowacki, Jan Piotrowski, Hubert Rachucki, Karol Sekieta, Fabian Skiba, Korneliusz Szewczyk,
Trenerzy drużyny: Marek Lorenc i Sylwester Malik
KATEGORIA U-10
WYNIKI MECZÓW GRUPOWYCH:
Pogoń Zduńska Wola – SP 2 Rawa Mazowiecka 4:0
Bramki dla Pogoni strzelili: Maksymilian Sterniczuk – 2, Euzebiusz Bebej, Leon Gruszczyński
Pogoń Zduńska Wola – Rzgowianie Rzgów 8:0
Bramki dla Pogoni strzelili: Maksymilian Sterniczuk – 3, Leon Gruszczyński – 2, Euzebiusz Bebej, Mateusz Ślipek, Oskar Kowalczyk
Pogoń Zduńska Wola – APN Piotrków Trybunalski 3:1
Bramki dla Pogoni strzelili: Maksymilian Sterniczuk, Oskar Kowalczyk, Bartosz Siuda
KOŃCOWA TABELA W GRUPIE:
1. Pogoń Zduńska Wola 9 pkt. bramki 15:1
2. APN Piotrków Tryb. 6 pkt. bramki 13:7
3. SP 2 Rawa Mazowiecka 3 pkt. bramki 11:10
4. Rzgowianie Rzgów 0 pkt. bramki 2:23
MECZ 1/4 FINAŁU:
Pogoń Zduńska Wola – RAP Radomsko 2:0
Bramki dla Pogoni strzelili: Leon Gruszczyński i Oskar Kowalczyk
MECZ 1/2 FINAŁU:
Pogoń Zduńska Wola – UKS SMS Łódź 0:0 karne 2:0
MECZ FINAŁOWY:
Pogoń Zduńska Wola – UKS Warta Sieradz 2:1
Bramki dla Pogoni strzelili: Bartosz Siuda i Leon Gruszczyński
KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1. MGUKS Pogoń Zduńska Wola
2. UKS Warta Sieradz
3. UKS SMS Łódź
4. SP Moszczenica
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy Bramkarz Turnieju: Jakub Pawlak (MGUKS Pogoń Zduńska Wola)
Najlepszy Zawodnik Turnieju: Wojciech Juchnar (UKS Warta Sieradz)
Król Strzelców Turnieju: Marcel Lewandowski (UKS SMS Łódź)
SKŁAD DRUŻYNY:
Jakub Pawlak – Euzebiusz Bebej, Mateusz Giezek, Leon Gruszczyński, Oskar Kowalczyk, Szymon Mewald, Bartosz Siuda, Mateusz Ślipek, Maksymilian Sterniczuk, Filip Pluskota
Trener drużyny: Piotr Malik
KATEGORIA U-8
WYNIKI MECZÓW GRUPOWYCH:
Pogoń Zduńska Wola – Rzgowianie Rzgów 3:1
Pogoń Zduńska Wola – FOOT – BOL – AKI 4:1
Pogoń Zduńska Wola – Mali Gladiatorzy 0:3
KOŃCOWA TABELA W GRUPIE:
1. Mali Gladiatorzy 6 pkt. bramki 5:1
2. MGUKS Pogoń Zduńska Wola 6 pkt. bramki 7:5
3. Rzgowianie Rzgów 6 pkt. bramki 4:4
4. FOT – BOL – AKI 0 pkt. bramki 2:8
MECZ FINAŁOWY:
Sokół Aleksandrów – Mali Gladiatorzy 5:0
KLASYFIKACJA TURNIEJU:
1. Sokół Aleksandrów
2. Mali Gladiatorzy
3. ESBANK RAP Radomsko
4. UKS Warta Sieradz
NAGRODY INDYWIDUALNE:
Najlepszy Bramkarz Turnieju: Karol Bogusławski (Mali Gladiatorzy)
Najlepszy Zawodnik Turnieju: Igor Figlarski (Sokół Aleksandrów)
Król Strzelców Turnieju: Mateusz Jędrzejczyk (Sokół Aleksandrów)
SKŁAD DRUŻYNY:
Piotr Dzieciątkowski, Filip Jarczewski, Szymon Kowalczyk, Mateusz Linka, Piotr Linka, Nikodem Marczewski, Igor Mataśka, Michał Mossur, Piotr Rafalak, Norbert Sterniczuk
Trener drużyny: Kamil Endler
Tekst i zdjęcia: Krzysztof Kochelak (Pogoń)