W pierwszy weekend grudnia, od piątku 5 do niedzieli 7 grudnia 2025 roku Zduńska Wola znajdzie się w prawdziwie świątecznym i magicznym klimacie. Na placu Wolności zostaną przygotowane atrakcje i wydarzenia pod nazwą „Zduńskowolski Jarmark – Mieszkamy i świętujemy razem już 200 lat!”
- Opublikowano:
Uwalniamy potencjał drzemiący w Zduńskiej Woli
Uwalniamy potencjał drzemiący w Zduńskiej Woli! Realizowane przez nas inwestycje tworzą warunki do rozwoju i wygodnego życia. Myślimy strategicznie, udostępniając nowe tereny, przygotowując budowę mieszkań czy rozbudowując bazę sportowo-rekreacyjną. Mamy ambitne plany na przyszłość, bo Zduńska Wola to miasto z ambicjami!
Inne artykuły
Spektakl „Kruk z Tower” zaprezentowany został w ramach programu „Teatr Polska”. Z przedstawieniem przyjechali do Zduńskiej Woli aktorzy Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi.
11 listopada 2025 roku w Narodowe Święto Niepodległości w Zduńskiej Woli przygotowano oficjalne obchody 107. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Mieszkańcy będą mogli uczestniczyć także w Powiatowym Biegu Niepodległości oraz w pikniku patriotycznym na osiedlu Karsznice.
Urząd Miasta Zduńska Wola będzie nieczynny w poniedziałek, 10 listopada 2025 roku.
Jak się jeździ po mieście rowerem? Czy komunikacja miejska spełnia swoje zadania? Co musiałoby się poprawić, by zachęcić do spaceru zamiast jazdy samochodem? Mieszkańcy mogą się wypowiedzieć w sprawie Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej. Ankieta będzie aktywna do dnia 14 grudnia 2025 roku.
IX Forum Gospodarcze Powiatu Zduńskowolskiego, to wydarzenie przygotowane z myślą o przedsiębiorcach, którzy szukają sposobów na unowocześnienie i rozwój firmy. W tym roku powiat zduńskowolski postawił na sztuczną inteligencję.

