Urząd pyta aktywistów

Działasz na rzecz Zduńskiej Woli i jej mieszkańców? Wypełnij ankietę. Miasto tworzy bazę organizacji pozarządowych.

Urząd przygotował ankietę, w której pyta zduńskowolskich społeczników o zakres i obszar działalności. Aktywiści mogą wskazać także ostatnio zrealizowane projekty i nakreślić problemy w prowadzeniu działalności społecznej. Wypełnienie internetowej ankiety zajmuje nie więcej niż pięć minut.

– Stworzenie miejskiej bazy skutecznie pomoże zdiagnozować nam potrzeby i wskazać nowe obszary działalności. Chcemy jak najlepiej wspierać organizacje pożytku publicznego i poszerzać ofertę skierowaną do nich – wyjaśnia Michalina Łagunionok, zastępca dyrektora Biura Strategii i Rozwoju Miasta.

Inkubator w rękach mieszkańców

W wyremontowanej kamienicy w centrum Zduńskiej Woli powstała niesamowita przestrzeń. Przy ulicy Łaskiej 38 spotykają się stowarzyszenia, fundacje i grupy nieformalne. Jest to miejsce społecznej aktywności mieszkańców. Przestrzeń Inkubatora Inicjatyw Społecznych jest nieodpłatnie udostępniana dla mieszkańców.

Chcesz skorzystać z nowoczesnych sali konferencyjnych czy studia nagrań? Skontaktuj się z Miejskim Domem Kultury, tel. 723 101 003 , e-mail: inkubator@mdk-zdunskawola.pl 

Jak mogę wypełnić ankietę?

  • Elektronicznie. Wejdź na stronę internetową: https://zdunskawola.pl/ankiety/ankieta-opp22/ i wypełnij formularz.
  • Tradycyjnie. Papierowy formularz złożysz w Kancelarii Urzędu Miasta przy ulicy Stefana Złotnickiego 12, w poniedziałki w godz. 7.30-17.00, wtorki-piątki w godz. 7.30-15.30.

Na Twoją opinię czekamy do 31 stycznia br.!

Inne artykuły

Laur Zduńskowolski miasto & powiat 2023

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią i wybuchem wojny u naszych wschodnich sąsiadów powrócił Laur Przedsiębiorczości. Uroczysta gala odbyła się w zduńskowolskim Ratuszu.

Zielona oaza z perspektywą

Skwer Pawła Królikowskiego został nominowany do nagrody Polskiej Agencji Prasowej. Internetowe głosowanie trwa do 10 lutego br.

Światła! Akcja!

Rowerowe szaleństwo także po zmroku. Miasto wybuduje oświetlenie nowego toru do jazdy na rowerze przy ulicy Tadeusza Kobusiewicza.

Eliminujemy trujący smog

Walka o czyste powietrze w Zduńskiej Woli. Nabór do tegorocznej edycji zduńskowolskiego programu Stop Smog startuje 1 lutego br.

E-interwencje!

Zauważyłeś bezpańskie, błąkające się zwierzę bądź uszkodzony znak drogowy? Zgłoś to na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Zrobisz to z komputera lub telefonu.

Przejdź do treści