Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Urząd pyta aktywistów

Działasz na rzecz Zduńskiej Woli i jej mieszkańców? Wypełnij ankietę. Miasto tworzy bazę organizacji pozarządowych.

Urząd przygotował ankietę, w której pyta zduńskowolskich społeczników o zakres i obszar działalności. Aktywiści mogą wskazać także ostatnio zrealizowane projekty i nakreślić problemy w prowadzeniu działalności społecznej. Wypełnienie internetowej ankiety zajmuje nie więcej niż pięć minut.

– Stworzenie miejskiej bazy skutecznie pomoże zdiagnozować nam potrzeby i wskazać nowe obszary działalności. Chcemy jak najlepiej wspierać organizacje pożytku publicznego i poszerzać ofertę skierowaną do nich – wyjaśnia Michalina Łagunionok, zastępca dyrektora Biura Strategii i Rozwoju Miasta.

Inkubator w rękach mieszkańców

W wyremontowanej kamienicy w centrum Zduńskiej Woli powstała niesamowita przestrzeń. Przy ulicy Łaskiej 38 spotykają się stowarzyszenia, fundacje i grupy nieformalne. Jest to miejsce społecznej aktywności mieszkańców. Przestrzeń Inkubatora Inicjatyw Społecznych jest nieodpłatnie udostępniana dla mieszkańców.

Chcesz skorzystać z nowoczesnych sali konferencyjnych czy studia nagrań? Skontaktuj się z Miejskim Domem Kultury, tel. 723 101 003 , e-mail: inkubator@mdk-zdunskawola.pl 

Jak mogę wypełnić ankietę?

  • Elektronicznie. Wejdź na stronę internetową: https://zdunskawola.pl/ankiety/ankieta-opp22/ i wypełnij formularz.
  • Tradycyjnie. Papierowy formularz złożysz w Kancelarii Urzędu Miasta przy ulicy Stefana Złotnickiego 12, w poniedziałki w godz. 7.30-17.00, wtorki-piątki w godz. 7.30-15.30.

Na Twoją opinię czekamy do 31 stycznia br.!

Inne artykuły

Nowe bloki przy Chełmońskiego

Dwa nowe bloki mieszkalne wybudowane będą na osiedlu Południe w Zduńskiej Woli. Jest już gotowa pełna dokumentacja i wydano pozwolenie na budowę. Samorząd wystąpił także o dofinansowanie do Banku Gospodarstwa Krajowego. To kolejnych 60 mieszkań w mieście.

Dziedzictwo niezłomnych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli. Uroczystości przy pomniku, Bieg Tropem Wilczym oraz wykład historyczny

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Urząd szuka dyrektorów

Urząd szuka dyrektorków miejskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Kandydaci mogą zgłaszać się do 4 marca br.

Przejdź do treści