Szukaj

UKS As na czele

Zawodniczki UKS As Zduńska Wola zakończyły sezon zasadniczy III ligi. Z kompletem punktów zajęły pierwsze miejsce w tabeli

W sobotę siatkarki Akademii Zduńska Wola miały rozegrać mecz z Żelaznym Opoczno. Jednak rywalki oddały spotkanie walkowerem. Zduńskowolanki wygrały wszystkie spotkania i skompletowały 30 punktów. W rundzie play-off zagrają z GLKS Reaktywacja Drużbice. Dwumecz odbędzie się 2 i 3 marca br.

Tabela III ligi kobiet:

  1. UKS As Zduńska Wola
  2. MKS Skierniewice
  3. UKS Ozorków
  4. GLKS Reaktywacja Drużbice
  5. Prosna Wieruszów
  6. Żelazny Opoczno

Inne artykuły

Zduńskowolski Festiwal Biegowy

Będzie to już trzecia edycja Zduńskowolskiego Festiwalu Biegowego, wydarzenia przygotowanego z myślą o mieszkańcach, którzy chcą w sposób czynny spędzić wolny czas. Zawody odbywać się będą 31 maja, a do 28 maja przyjmowane są zapisy.

Opiniuj projekty Zielonego Budżetu

Od mieszkańców Zduńskiej Woli będzie zależało jakie projekty zostaną zrealizowane w przyszłym roku z miejskiego Zielonego Budżetu. Jeszcze do 29 maja można wyrazić swoją opinię w sprawie dwóch projektów poddanych konsultacjom.

Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu

Piłkarski Turniej Widzewskiego Klubu Biznesu odbędzie się w niedzielę, 17 maja, w Zduńskiej Woli na Stadionie Miejskim przy ul. Łaskiej. Rywalizować będą drużyny widzewskich sponsorów i sympatyków klubu. Wstęp wolny.

Ekopracownia dla Szkoły Podstawowej nr 10

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Zduńskiej Woli będą mogli uczyć się w nowej ekopracowni. 55 tys. zł dotacji na jej urządzenie przyznał miastu Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Konsultacje społeczne planu ogólnego

Mieszkańcy Zduńskiej Woli mogą wypowiedzieć się w sprawie projektu planu ogólnego miasta Zduńska Wola. Rozpoczynają się konsultacje społeczne dokumentu, które potrwają od 13 maja do 9 czerwca 2026 r.

Przejdź do treści