Trzecia przegrana u siebie

Piąta kolejka rundy zasadniczej w rozgrywkach III ligi kobiet ŁZPS za nami. Siatkarki UKS Akademia Siatkówki nie mogą pokonać stresu jaki wywołuje w nich gra przed własną publicznością. Trzeci raz przegrywają mecz u siebie, tym razem z zawodniczkami ŁKS Łódź.

Dziewczyny w dobrym pierwszym secie pokazały wolę walki i bardzo wysokie umiejętności jak na jeden z najmłodszych zespołów w rozgrywkach III ligi. Przegrały jednak set do 23. Kolejny set zaczął się dla nas niefortunnie prowadzeniem rywalek, ale dobra zagrywka i współpraca w przyjęciu – doprowadzamy do remisu, niestety przegrywamy w końcówce seta 25:21. Trzeci set to zupełnie niepotrzebne nerwy i brak komunikacji. Przegrywamy gładko do 11. Dużo doświadczenia i spostrzeżeń na następne spotkania. Mecze wyjazdowe wygrywamy, przegrywamy u siebie. Zważywszy na ilość kibiców (jest Was coraz więcej, za co dziękujemy) musimy to zmienić. Następny mecz już w niedzielę 17.11.2019 w Ozorkowie. Wierzymy i trzymamy kciuki.

W ten weekend grały również nasze młodziczki. W rozgrywkach 4. grupy pokonały drużynę z Rawy Mazowieckiej 20. Uległyśmy jednak zespołowi z Ozorkowa 0:2 i pozostajemy w 4. grupie. Brawo za pierwszy mecz dobra gra, współpraca, komunikacja i zespół. Drugi mecz, wyciągamy wnioski i zapominamy. Następny turniej z pewnością będzie lepszy.

Tekst i zdjęcia: Paulina Danielska (UKS Akademia Siatkówki)

Inne artykuły

Przejdź do treści