Mam przed sobą swój identyfikator. W niedzielę będę również wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – mówi prezydent Zduńskiej Woli Piotr Niedźwiecki – gramy dla Orkiestry po raz dwudziesty piąty. Wartości związane z tym społecznym przedsięwzięciem są nie do podważenia. Ja z ogromnym zawsze uznaniem patrzę na młodych ludzi, którzy czasami mimo trudnych warunków atmosferycznych stoją z puszkami i z uśmiechem przyjmują każdą złotówkę, która pokazuję taką solidarność związaną z pomocą w zakresie opieki zdrowotnej. Myślę, że warto włączyć się w to przedsięwzięcie. Miasto Zduńska Wola na światełko do niebo przeznacza 2 500 zł. – dodaje.

