Siema!

Zduńska Wola gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Odwiedź gabinet prezydenta, weź udział w licytacjach i koncertach.

W najbliższą niedzielę Zduńska Wola zamieni się w wielkie czerwone serce. Na ulicę wyjdzie blisko czterystu wolontariuszy. Wyposażeni będą w kolorowe puszki, czerwone naklejki w kształcie serduszka i ogromne uśmiechy. Miasto przygotowało wiele atrakcji dla licytujących.

Zagraj w tenisa!

Chciałbyś zagrać z w tenisa ziemnego z włodarzem Zduńskiej Woli? Prezydent Konrad Pokora zaprasza na partyjkę tenisa na całorocznym korcie przy ulicy prof. dr. Tadeusza Kobusiewicza 2-18. Prezydent z funduszy prywatnych opłaci wynajem obiektu. Wejdź na stronę i weź udział w radiowej aukcji.

Spotkaj się z prezydentem miasta 

Jeśli chcesz zasiąść w prezydenckim fotelu, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia, porozmawiać o Zduńskiej Woli i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, to świetnie! Zapraszamy do Urzędu Miasta w niedzielę w godz. 10:00-12:00.

Turniej piłki nożnej z czerwonym serduszkiem

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to dobra energia, muzyka i sport. W niedzielę szesnaście drużyn weźmie udział w II Turnieju Amatorskim Piłki Nożnej „ żyj zdrowo w zdrowym świecie”. Mecze rozgrywane będą na zadaszonym orliku przy Szkole Podstawowej nr 10 przy ulicy Zielonej 46. Podczas turnieju odbędą się licytację i konkursy.

Jazda na gapę bez konsekwencji?

W ten magiczny dzień dla aktywistów wszystko jest możliwe! Identyfikator wydany przez sztab upoważni Was do darmowych przejazdów komunikacją miejską po Zduńskiej Woli.

Charytatywne koncerty

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to muzyka i dobra energia! W Sali kameralnej zduńskowolskiego Ratusza od godziny 18:30 wystąpi Tabula Rasa, Violet Ambulance i Offensywa. To gratka dla wszystkim fanów alternatywnej muzyki.

Tegoroczny finał odbędzie się pod hasłem „ Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”.  W Zduńskiej Woli rondo u zbiegu ulic Piwnej, Paprockiej i Dolne zostało nazwane imieniem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego symboliczne otwarcie nastąpiło podczas 28. Finału WOŚP.

 

Inne artykuły

Laur Zduńskowolski miasto & powiat 2023

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią i wybuchem wojny u naszych wschodnich sąsiadów powrócił Laur Przedsiębiorczości. Uroczysta gala odbyła się w zduńskowolskim Ratuszu.

Zielona oaza z perspektywą

Skwer Pawła Królikowskiego został nominowany do nagrody Polskiej Agencji Prasowej. Internetowe głosowanie trwa do 10 lutego br.

Światła! Akcja!

Rowerowe szaleństwo także po zmroku. Miasto wybuduje oświetlenie nowego toru do jazdy na rowerze przy ulicy Tadeusza Kobusiewicza.

Eliminujemy trujący smog

Walka o czyste powietrze w Zduńskiej Woli. Nabór do tegorocznej edycji zduńskowolskiego programu Stop Smog startuje 1 lutego br.

E-interwencje!

Zauważyłeś bezpańskie, błąkające się zwierzę bądź uszkodzony znak drogowy? Zgłoś to na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Zrobisz to z komputera lub telefonu.

Przejdź do treści