Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Rozmowy, które przenoszą góry

Inkubator Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38 zaprasza na bezpłatne spotkania „Otwarty proces grupowy”. Prowadzi je psychoterapeutka Marta Balcerzak

Proces grupowy to rodzaj pogłębionej dyskusji, dzięki której możesz lepiej zrozumieć tematy społeczne. Podczas spotkana uczestnicy pracują wspólnie nad wybranym, ważnym dla grupy zagadnieniem. Zgłoszone przez uczestników tematy mogą dotyczyć ważnych wydarzeń z życia tej grupy, określonej społeczności, wybranego kraju lub też świata jako całości.

Spotkania prowadzi Marta Balcerzak, psychoterapeutka w trakcie certyfikacji w nurcie Psychologii Zorientowanej na Proces. Prowadzi psychoterapię indywidualną, par i rodzin oraz z grupami pod stałą superwizją. Jest członkinią Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów i Praktyków Psychologii Procesu. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zapiszesz się na nie telefonicznie: 723508906 lub mailowo. 

Drugie spotkanie odbędzie się 26 stycznia br. o godz. 18:00 w Inkubatorze Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38.

 

Inne artykuły

Nowe bloki przy Chełmońskiego

Dwa nowe bloki mieszkalne wybudowane będą na osiedlu Południe w Zduńskiej Woli. Jest już gotowa pełna dokumentacja i wydano pozwolenie na budowę. Samorząd wystąpił także o dofinansowanie do Banku Gospodarstwa Krajowego. To kolejnych 60 mieszkań w mieście.

Dziedzictwo niezłomnych

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Zduńskiej Woli. Uroczystości przy pomniku, Bieg Tropem Wilczym oraz wykład historyczny

Zwiedzanie urzędu miasta z klasą

Drugoklasiści wybrali się na wycieczkę do Urzędu Miasta Zduńska Wola. Dzieci ze szkoły Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli spotkały się z prezydentem miasta i dowiedziały jakimi sprawami zajmuje się samorząd.

Rusza profilaktyczny program badania piersi

Niemal 1300 mieszkanek Zduńskiej Woli będzie mogło skorzystać z badań USG piersi finansowanych przez samorząd. Od 28 lutego będą prowadzone zapisy na badania. Program prowadzony będzie w przychodni miejskiej przy ul. Szadkowskiej.

Urząd szuka dyrektorów

Urząd szuka dyrektorków miejskich przedszkoli oraz szkół podstawowych. Kandydaci mogą zgłaszać się do 4 marca br.

Przejdź do treści