Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

Prawie 40 tys. kilometrów przejechali już zduńskowolanie w oficjalnym treningu Rowerowej Stolicy Polski 2024. To dopiero rozgrzewka przed główną rywalizacją, jaka rozpocznie się już 1 czerwca i potrwa do 30 czerwca. Zduńska Wola jest w gronie ponad stu samorządów, których mieszkańcy będą wspomagać miasto w rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Jak wziąć udział w treningu i rywalizacji dla Zduńskiej Woli?

By dołączyć do Treningu a potem rywalizacji Rowerowej Stolicy Polski 2024 trzeba skorzystać z aplikacji Aktywne Miasta. Aplikacja jest bezpłatna.  Trzeba ją pobrać i zaakceptować regulamin. Następnie trzeba dokonać rejestracji uczestnika. Potem w zakładce „Rywalizacje” znaleźć Trening Rowerowej Stolicy Polski 2024 i z rozwijanej listy wybrać Zduńską Wolę.

W aplikacji trzeba uruchomić aktywność, zanim wyruszy się na trasę, by kilometry zostały zaliczone dla miasta. Można w niej śledzić jak jest wynik Zduńskiej Woli.

Trening trwa do 21 maja, natomiast w czerwcu rozpocznie się właściwa rywalizacja o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Uczestnicy korzystać będą z tej samej aplikacji, dzięki której zliczane będą przejechane kilometry.  Zmagania o Puchar Rowerowej Stolicy Polski w rundzie zasadniczej trwać będą od 1 do 30 czerwca 2024 roku.

Dołącz do Treningu już dziś!

  • znajdź i pobierz bezpłatną aplikację Aktywne Miasta w sklepie Google Play lub App Store.
  • z menu wybierz „Rywalizacje”, następnie w zakładce „Ogólne” – Trening Rowerowej Stolicy Polski 2024 – dla Miast.
  • aby dołączyć do rywalizacji, z listy rozwijanej wybierz Miasto Zduńska Wola
  • w kolejnym kroku wybierz grupę z listy lub zaproponuj nową grupę i razem z przyjaciółmi weźcie udział w zabawie!

 

Inne artykuły

Koncerty za górką. Dni Zduńskiej Woli 2024

Kulminacja Dni Zduńskiej Woli to weekendowe koncerty „za górką” przy ul. Tadeusza Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. W sobotę i niedzielę zaplanowano atrakcje od popołudnia do późnego wieczora. Będą także bezpłatne autobusy.

Muzealne konkursy. Dni Zduńskiej Woli 2024

Konkursy „Moja przygoda w muzeum”, „Detale małej architektury. Kapliczki” a także „Rodzinne historie” maja już nagrodzonych laureatów. Uroczyste podsumowanie odbyło się w piątek w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.

Strefa Inicjatyw Społecznych. Dni Zduńskiej Woli 2024

Strefa Inicjatyw Społecznych, czyli miejsce gdzie wolontariusze mogą spotkać się z osobami, na których rzecz działają, ale także mogą pochwalić się tym, co i jak robią. W Inkubatorze Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli w piątek, 14 czerwca, przygotowano dla nich specjalną przestrzeń.

Podróż w czasie do Skansenu Lokomotyw

Podróż w czasie, czyli bezpłatny przejazd autobusem i bezpłatne zwiedzanie Skansenu Lokomotyw i Urządzeń Technicznych w Karsznicach, to kolejna atrakcja Dni Zduńskiej Woli 2024. Można się w nią wybrać w sobotę i w niedzielę.

Przejdź do treści