Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Raport o stanie gminy Miasto Zduńska Wola w roku 2023

Raport, który przedstawia najważniejsze wydarzenia i działania prowadzone w 2023 roku. Dyskusja nad Raportem odbędzie się na sesji Rady Miasta zaplanowanej na dzień 27 czerwca 2024 r.

Raport o stanie gminy Miasto Zduńska Wola w roku 2023 znajduje się:

  1. w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Zduńska Wola pod adresem:  https://bip.zdunskawola.pl/artykul/448/9584/raport-o-stanie-gminy-miasto-zdunska-wola
  2. na stronie internetowej Miasta pod adresem: https://zdunskawola.pl/o-miescie/raporty-roczne/raport-o-stanie-gminy-miasto-zdunska-wola-w-roku-2023/

 

Dyskusja nad Raportem odbędzie się na sesji Rady Miasta zaplanowanej na dzień 27 czerwca 2024 r.

Czytaj więcej na stronie:  https://bip.zdunskawola.pl/artykul/406/11877/ogloszenie-o-debacie-nad-raportem-o-stanie-gminy-miasto-zdunska-wola-w-roku-2023

Inne komunikaty

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola odbędzie się 29 maja 2024 r. (środa) o godz. 9.00, w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli, Plac Wolności 26. Obrady będą transmitowane w Internecie.

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Ogłoszenie o naborze

Prezydent Miasta Zduńska Wola ogłasza nabór kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli kadencji 2024 – 2029

Uwaga na oszustów na „Czyste powietrze”

Uwaga na oszustów powołujących się na współpracę z Urzędem Miasta Zduńska Wola. Przekonują do podpisania umowy, z której trudno się potem wyplątać, a jej zerwanie obwarowują wysoką karą. Miasto nie prowadzi żadnej takiej akcji.

Jak dotrzeć do swojego radnego?

Jak skontaktować się z miejskim radnym? Można to zrobić przez służbowy adres mailowy, jaki ma każdy radny Rady Miasta Zduńska Wola. W ten sposób sprawa mieszkańca dotrze bezpośrednio do jego przedstawiciela w samorządzie.

Przejdź do treści