Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Rada Sportu w Zduńskiej Woli. Nowy nabór

Można zgłaszać kandydatów do Rady Sportu w Zduńskiej Woli. To organ doradczy prezydenta Zduńskiej Woli. Zgłoszenia przyjmowane będą do 27 maja.

Ogłoszono nabór  kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli w nowej kadencji 2024 – 2029. Rada Sportu to organ doradczy przy prezydencie Miasta Zduńska Wola, którego członkowie opiniują poczynania samorządu w zakresie sportu i kultury fizycznej.

Kandydatów do Rady Sportu mogą zgłaszać organizacje i instytucje realizujące na terenie Zduńskiej Woli zadania z zakresu kultury fizycznej. Termin upływa 27 maja 2024 roku.

Zgłoszenia trzeba dokonać na druku stanowiącym załącznik do zarządzenia nr 192/24 Prezydenta Miasta Zduńska Wola z dnia 13 maja 2024 r. w sprawie ogłoszenia naboru kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli kadencji 2024 – 2029.

Zgłoszenia podpisane przez osobę lub osoby upoważnione do reprezentowania organizacji lub instytucji można składać w formie papierowej w Kancelarii Urzędu Miasta Zduńska Wola przy ul. Stefana Złotnickiego 12 lub elektronicznie pod adresem: urzad_miasta@zdunskawola.pl lub za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej e-PUAP.

Inne artykuły

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści