Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Praca czeka w Biurze Gospodarki Przestrzennej

Jest praca w Urzędzie Miasta Zduńska Wola dla podinspektora w Miejskiej Pracowni Urbanistycznej w Urzędzie Miasta Zduńska Wola. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 18 czerwca.

Ogłoszono nabór na zastępstwo na czas usprawiedliwionej nieobecności pracownika w Biurze Gospodarki Przestrzennej Dział Miejska Pracownia Urbanistyczna w Urzędzie Miasta Zduńska Wola. To praca dla podinspektora na pełny etat. Aplikować o tę pracę można do 18 czerwca do godz. 9.

Wymagania dla kandydatów to obywatelstwo polskie oraz wykształcenie wyższe z zakresu architektury, urbanistyki, gospodarki przestrzennej, geodezji lub ochrony środowiska.

Wymagania dodatkowe to między innymi znajomość regulacji prawnych  oraz umiejętność obsługi programów Qgis, SketchUp, ZWCAD, jak również biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Zadania dla podinspektora na tym stanowisku to na przykład opracowywanie miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego i ich zmian wraz z prowadzeniem procedur formalno-prawnych oraz innych dokumentów planistycznych, a także prowadzenie spraw związanych z planowaniem przestrzennym, w tym oceny zmian w zagospodarowaniu przestrzennym, analizy wniosków w sprawie sporządzania lub zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego.

W zakresie obowiązków jest także prowadzenie spraw związanych z wydawaniem decyzji o warunkach zabudowy czy decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz sporządzanie informacji, wypisów i wyrysów z miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz z studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego.

Szczegółowe informacje o naborze dostępne są na stronie BIP Zduńska Wola:
https://bip.zdunskawola.pl/oferta-pracy/11896/podinspektor-w-biurze-gospodarki-przestrzennej-dzial-miejska-pracownia-urbanistyczna

Inne artykuły

Koncerty za górką. Dni Zduńskiej Woli 2024

Kulminacja Dni Zduńskiej Woli to weekendowe koncerty „za górką” przy ul. Tadeusza Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. W sobotę i niedzielę zaplanowano atrakcje od popołudnia do późnego wieczora. Będą także bezpłatne autobusy.

Muzealne konkursy. Dni Zduńskiej Woli 2024

Konkursy „Moja przygoda w muzeum”, „Detale małej architektury. Kapliczki” a także „Rodzinne historie” maja już nagrodzonych laureatów. Uroczyste podsumowanie odbyło się w piątek w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.

Strefa Inicjatyw Społecznych. Dni Zduńskiej Woli 2024

Strefa Inicjatyw Społecznych, czyli miejsce gdzie wolontariusze mogą spotkać się z osobami, na których rzecz działają, ale także mogą pochwalić się tym, co i jak robią. W Inkubatorze Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli w piątek, 14 czerwca, przygotowano dla nich specjalną przestrzeń.

Podróż w czasie do Skansenu Lokomotyw

Podróż w czasie, czyli bezpłatny przejazd autobusem i bezpłatne zwiedzanie Skansenu Lokomotyw i Urządzeń Technicznych w Karsznicach, to kolejna atrakcja Dni Zduńskiej Woli 2024. Można się w nią wybrać w sobotę i w niedzielę.

Przejdź do treści