Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 2 – 5 ORKAN BUCZEK

30 października na głównym boisku na Stadionie Miejskim w Zduńskiej Woli drużyna seniorów Pogoni Zduńska Wola (trener Grzegorz Kaleta) rozegrała mecz XII kolejki Sieradzkiej Klasy Okręgowej z zespołem Orkana Buczek.

Drużyna Orkana Buczek okazała się za mocna na zespół Pogoni. Już po 25-ciu minutach zespół gości prowadził 4:0. Do przerwy gospodarze zdołali odpowiedzieć tylko jedną bramką, którą zdobył z rzutu karnego Rafał Porada. W pierwszej połowie zdecydowaną przewagę posiadali zawodnicy Orkana.
Natomiast druga odsłona meczu była już wyrównana, a oba zespoły strzeliły po jednej bramce. Dla gospodarzy ponownie bramkę z rzutu karnego zdobył Rafał Porada. Warto jeszcze odnotować obroniony przez golkipera Pogoni Jakuba Gołębiowskiego rzut karny w 65 minucie meczu. W całym meczu sędzia główny Tomasz Błaszczyk podyktował cztery rzuty karne po dwa dla obu ekip.

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA – ORKAN BUCZEK        2:5  (1:4)

POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
Jakub Gołębiowski – Rafał Porada, Damian Grzelak, Michał Swarzyński, Mateusz Józefczyk (84′ Krzysztof Rosiak) – Grzegorz Królewiak (55′ Mateusz Tarnowski),Sebastian Plisiecki, Michał Plusiewicz (52′ Daniel Kopiński), Artur Górzawski – Rafał Kurzynoga (80′ Adrian Rosiak), Grzegorz Kaleta (75′ Kamil Endler)
Grający Trener drużyny: Grzegorz Kaleta
Kierownik drużyny: Artur Boruch

ŻÓŁTE KARTKI:
Rafał Kurzynoga (Pogoń)
Patryk Niciak, Dawid Liśkiewicz, Łukasz Serafinowicz (Orkan Buczek)

SĘDZIOWIE MECZU:
Główny Tomasz Błaszczyk      Asystenci: Robert Felcenloben – Mateusz Janecka

Następny mecz ligowy drużyna Pogoni rozegra w niedzielę 6 listopada o godzinie 13:00 na wyjeździe z LKS Zapole.

Tekst i zdjęcia Krzysztof Kochelak (Pogoń)

Inne artykuły

Bezpieczniej nad Kępiną

Przy ciekach wodnych i przy przepustach nad Kępiną pojawiły się nowe barierki. To urządzenia ustawione przez miasto, które mają poprawić bezpieczeństwo nad wodą.

Drzewa przy Grunwaldzkiej po pielęgnacji

Przy ulicy Grunwaldzkiej w Zduńskiej Woli Karsznicach drzewa przeszły zabiegi pielęgnacyjne. Lipy tworzące aleję wzdłuż ulicy zostały przycięte w ramach zadania finansowanego z zielonego budżetu Zduńskiej Woli.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się w Zduńskiej Woli. We wtorek, 23 kwietnia, uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w Szkole Podstawowej nr 6.