Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″ to wydarzenie, jakie zorganizowano w piątek, 17 maja, na terenie wokół filii Miejskiego Domu Kultury w Zduńskiej Woli Karsznicach. Piknik był zadaniem   w Budżecie Obywatelskim na 2024 r. Mieszkańcy  Zduńskiej Woli wybrali je w głosowaniu.

Karszniczanie mogli oglądać program artystyczny, w jaki wystąpiły dzieci z Publicznego Przedszkola nr 7  w Zduńskiej Woli oraz Szkoły Podstawowej nr 13 w Zduńskiej Woli. Zespół Szkół w Zduńskiej Woli przygotował turniej koszykówki.

Dla dzieci przygotowano  dmuchane zabawki i zabawy z animatorkami. Dla wszystkich były kiełbaski, naleśniki, wata cukrowa i owoce.

Inne artykuły

Koncerty za górką. Dni Zduńskiej Woli 2024

Kulminacja Dni Zduńskiej Woli to weekendowe koncerty „za górką” przy ul. Tadeusza Kobusiewicza w Zduńskiej Woli. W sobotę i niedzielę zaplanowano atrakcje od popołudnia do późnego wieczora. Będą także bezpłatne autobusy.

Muzealne konkursy. Dni Zduńskiej Woli 2024

Konkursy „Moja przygoda w muzeum”, „Detale małej architektury. Kapliczki” a także „Rodzinne historie” maja już nagrodzonych laureatów. Uroczyste podsumowanie odbyło się w piątek w Muzeum Historii Miasta Zduńska Wola.

Strefa Inicjatyw Społecznych. Dni Zduńskiej Woli 2024

Strefa Inicjatyw Społecznych, czyli miejsce gdzie wolontariusze mogą spotkać się z osobami, na których rzecz działają, ale także mogą pochwalić się tym, co i jak robią. W Inkubatorze Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli w piątek, 14 czerwca, przygotowano dla nich specjalną przestrzeń.

Podróż w czasie do Skansenu Lokomotyw

Podróż w czasie, czyli bezpłatny przejazd autobusem i bezpłatne zwiedzanie Skansenu Lokomotyw i Urządzeń Technicznych w Karsznicach, to kolejna atrakcja Dni Zduńskiej Woli 2024. Można się w nią wybrać w sobotę i w niedzielę.

Przejdź do treści