Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

Ogłoszenie

Ogłoszenie o rozpoczęciu procedury powołania członków zespołu interdyscyplinarnego w Zduńskiej Woli

Prezydent Miasta Zduńska Wola informuje o prawie zgłaszania swoich przedstawicieli do Zespołu Interdyscyplinarnego, przez uprawnione podmioty, o których mowa w ustawie z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu przemocy domowej (Dz. U. z 2021 r. poz. 1249 oraz z 2023 r. poz. 289 i 535).

Szczegółowe informacje dotyczące zadań Zespołu Interdyscyplinarnego uregulowane zostały w ww. ustawie.

Każdy uprawniony podmiot może zgłosić kandydata na członka Zespołu Interdyscyplinarnego w terminie do 7 września 2023 r. w Biurze Edukacji, Sportu i Spraw Społecznych Dział Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Zduńska Wola, ul. Stefana Złotnickiego 12, budynek nr 4, pokój nr 413 w godzinach pracy urzędu.

Skład Zespołu Interdyscyplinarnego zostanie powołany przez Prezydenta Miasta Zduńska Wola w drodze zarządzenia.

Inne komunikaty

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola

II sesja Rady Miasta Zduńska Wola odbędzie się 29 maja 2024 r. (środa) o godz. 9.00, w Miejskim Domu Kultury w Zduńskiej Woli, Plac Wolności 26. Obrady będą transmitowane w Internecie.

Rusza program „Umiem pływać”

Rozpoczyna się rekrutacja do Programu powszechnej nauki pływania „Umiem pływać”, dofinansowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. W Zduńskiej Woli zajęcia odbywać się będą na basenie przy szkole nr 9.

Ogłoszenie o naborze

Prezydent Miasta Zduńska Wola ogłasza nabór kandydatów na członków Rady Sportu w Zduńskiej Woli kadencji 2024 – 2029

Uwaga na oszustów na „Czyste powietrze”

Uwaga na oszustów powołujących się na współpracę z Urzędem Miasta Zduńska Wola. Przekonują do podpisania umowy, z której trudno się potem wyplątać, a jej zerwanie obwarowują wysoką karą. Miasto nie prowadzi żadnej takiej akcji.

Przejdź do treści