Ogłoszenie w związku z planowanym otwarciem Inkubatora Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli

Szanowni Państwo, informujemy, iż miasto Zduńska Wola podjęło działania prowadzące do otwarcia Inkubatora Inicjatyw Społecznych według zasad korzystania z budynku inkubatora z siedzibą w Zduńskiej Woli przy ul. Łaskiej 38 w trakcie trwania epidemii COVID–19.

Z uwagi na epidemię COVID–19 otwarcie Inkubatora Inicjatyw Społecznych będzie miało ograniczony zakres. Szczegółowe zasady korzystania z obiektu w czasie pandemii stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia.

Otwarcie planujemy w poniedziałek 3 sierpnia 2020 r.

O szczegółach podjętych decyzji będziemy informować Państwa na bieżąco na stronie internetowej miasta Zduńska Wola lub bezpośrednio w merytorycznym biurze nadzorującym działalność obiektu.  

Instytucje i organizacje pozarządowe, które zawarły umowy na korzystanie z przestrzeni budynku inkubatora lub które zamierzają korzystać z tej przestrzeni prosimy o kontakt z Biurem Strategii i Rozwoju Miasta, Dział Promocji, Kultury i Komunikacji Społecznej, tel. 43 825-02-86 w godzinach od 8.00 do 15.00.

Zasady korzystania z budynku Inkubatora Inicjatyw Społecznych położonego przy ulicy Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli w trakcie trwania epidemii COVID-19 do odwołania – SPRAWDŹ

 

Inne komunikaty

Przejdź do treści