Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Nasi na mistrzostwach

Podczas 87. Indywidualnych Mistrzostw Polski, które odbywały się w dniach 1-3 marca 2019 r. w Gliwicach nasz Klub i województwo łódzkie reprezentowali Grzegorz Janczewski i Karol Prus-Strowski.

W grach indywidualnych Karol Prus-Strowski zajął miejsce w przedziale 17-32, Grzegorz Janczewski miejsce w przedziale 33-48. W grze deblowej nasi zawodnicy zajęli miejsce w przedziale 9-16.

W grze mieszanej nasi zawodnicy zdobyli miejsca w przedziałach 17-32, Janczewski z Wiktorią Wróbel(MRKS Gdańsk), a Prus-Strowski z Gabrielą Dyszkiewicz(UKS ATS Białystok).

W dniu 3 marca 2019 r. w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzieżówek i Młodzieżowców. Joanna Pabich zajęła III miejsce i uzyskała awans na  Mistrzostwa Polski, które odbędą się w Krośnie w ostatni weekend marca.

Wśród młodzieżowców nasi zawodnicy zajęli:
miejsce w przedziale 5-6 – Piotr Gutkowski,
miejsce w przedziale 7-8 – Mateusz Grzelak,
miejsce w przedziale 9-10 – Tomasz Kozłowicz.
W turnieju kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski awans uzyskał Piotr Gutkowski.

Tekst: Bogusław Pabich (IKS START), zdjęcia: Polski Związek Tenisa Stołowego i IKS START

Inne artykuły

Drzewa przy Grunwaldzkiej po pielęgnacji

Przy ulicy Grunwaldzkiej w Zduńskiej Woli Karsznicach drzewa przeszły zabiegi pielęgnacyjne. Lipy tworzące aleję wzdłuż ulicy zostały przycięte w ramach zadania finansowanego z zielonego budżetu Zduńskiej Woli.

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym odbyły się w Zduńskiej Woli. We wtorek, 23 kwietnia, uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w Szkole Podstawowej nr 6.