»

MKS II pokonał lidera

MKS II Zduńska Wola pokonał dotychczasowego lidera LKS Kalinowa 3:0 w meczu 8. kolejki sieradzkiej klasy B grupa IV.

Zespół LKS Kalinowa do wczorajszego meczu był liderem grupy a gospodarze wiceliderem, którzy tracili jeden punkt .
Już w 5 minucie grający trener Łukasz Jendrychowski dał prowadzenie gospodarzom , kolejne bramki padały  w drugiej części spotkania a na listę strzelców wpisali się Michał Walocha w 55 minucie i ponownie Łukasz Jendrychowski 75 min.

Cały  mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3:0. Nadmienić trzeba że MKS przed ostatnią kolejką w której zagrają na wyjeździe z Iskrą Stolec  ma najwięcej strzelonych bramek (28) i najmniej straconych (7).

MKS Zduńska Wola 3:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Jendrychowski 5′,75′ i Michał Walocha 55′ .

Skład MKS: Konrad Kulma   –  Łukasz Fendor  , Adrian Filipiak, Marcin Matyla ,Artur Kopytek ,Dawid Daniel , Krystian Daniel , Michał Fijałkowski  ,Filip Dudak , Michał Walocha ,  Piotr Jałowy , Kacper Kępiński, Łukasz Jendrychowski,  Krystian Dawid , Krystian Walter,

Pierwszy zespół MKS  grający w klasie okręgowej pokonał na wyjeździe  Widawię Widawa 4:2 a wszystkie bramki dla MKSu zdobył Dawid Kępniak.