Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego i Mistrzostwa Powiatu Zduńskowolskiego

W sobotę 4 listopada odbyły się zawody sportowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego i Mistrzostwa Powiatu Zduńskowolskiego. Zawody zostały rozegrane w formule Kata z podziałem na dziewczęta i chłopców w kategoriach wiekowych.

W zawodach zorganizowanych przez Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin uczestniczyło 104 zawodniczek i zawodników z województwa Wielkopolskiego, Wrocławskiego i Łódzkiego.Organizatorem zawodów był Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin współorganizatorzy Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli oraz Urząd Miasta Zduńska Wola.

Z naszego klubu wystartowało 23 zawodników, najmłodszy miał niecałe 5 lat i walkę stoczył bardzo dzielnie choć bez podium. Nasi zawodnicy bardzo podnieśli swój poziom sportowy.

9 zawodników stanęło na podium, ogólnie zawody stały na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym choć był problem z nagłośnieniem.
Oto miejsca zawodników:

1 miejsca zajęli:  Ewa Pierzakowska, Zofia Kikowska i Mateusz Kazimierczak
2 miejsce zajął Bartosz Pełka
3 miejsca zajęli: Justyna Gabrysiak / Zapolice/, Amelia Kubiak, Zuzanna Felakowska, Igor Aniołkiewicz i  Sławomir Grabicki
4 i  5 miejsca zajęli: Kinga Student. Rusek Mateusz, Paulina Buzuk i Lena Guć.

Zduńska Wola zajęła 2. miejsce drużynowo.

Tekst i zdjęcia: Bogdan Jankowski ( Zduńskowolski Klub Karate Kyokushin)