Inkubator Inicjatyw Społecznych

Przy Łaskiej 38 spotykają się pomysłowi ludzie, którzy chcą działać dla Zduńskiej Woli i jej mieszkańców. Z nowoczesnego budynku Inkubatora Inicjatyw Społecznych możesz skorzystać bezpłatnie! 

Do korzystania z nowoczesnej przestrzeni zapraszamy każdego, kto chce działać na rzecz naszego miasta i jego mieszkańców. Zapraszamy fundacje i stowarzyszenia, ale też grupy znajomych, którzy mają wspólne zainteresowania i ciekawą inicjatywę

Organizacje pozarządowe, stowarzyszenia i grupy nieformalne ze Zduńskiej Woli korzystają z inkubatora nieodpłatnie. 

By skorzystać z inkubatora, musisz złożyć w Urzędzie Miasta wniosek. 

 

Pobierz aktualny wniosek z BIP 

 • We wniosku podaj nazwę organizacji i dane kontaktowe do niej lub jej przedstawicieli (może to być np. Twój numer telefonu).
 • Zaznacz, czy chcesz zorganizować wydarzenie jednorazowe (np. jednodniową konferencję) czy może spotkania cykliczne (np. cotygodniowe).
 

Wniosek złóż osobiście lub listownie w Kancelarii Urzędu Miasta Zduńska Wola, ul. Stefana Złotnickiego 12, 98-220 Zduńska Wola, budynek nr 2.

Nabór wniosków prowadzony jest w sposób ciągły – wniosek możesz złożyć w dowolnym momencie.

 • Nie dostaniesz zgody na korzystanie z inkubatora, jeśli będziesz chciał zorganizować w nim płatne wydarzenie.  Nie mogą się tu odbywać przedsięwzięcia komercyjne, płatne, biletowane lub połączone bezpośrednio ze sprzedażą bądź promocją jakiegoś produktu. 
 • Nie zorganizujesz tu również urodzin, imienin czy innych spotkań towarzyskich i rodzinnych. Na terenie całego obiektu obowiązuje zakaz spożywania napojów alkoholowych.
 • Łaska 38 nie jest też przeznaczona na prowadzenie działalności politycznej. 

Poza tymi wyjątkami jesteśmy otwarci na pomysły mieszkańców,

W inkubatorze możesz skorzystać ze następujących pomieszczeń:

 • studia nagrań,
 • sali konferencyjnej o powierzchni 41 m2,
 • sali szkoleniowej 69 m2,
 • pokoju biurowo-użytkowego 30 m2,
 • pokoju dla matek z dziećmi 34 m2,
 • sali zabaw 34 m2.

W budynku są toalety (w tym przystosowane dla osób niepełnosprawnych) oraz pomieszczenie socjalne, w którym można np. zaparzyć herbatę. Z tyłu budynku znajduje się mały plac zabaw z ławeczkami.

Wyposażenie:
System nagłośnieniowy z mikrofonami przewodowymi i bezprzewodowymi, projektor, ekran projekcyjny, tablica interaktywna, laptop, flipchart, wskaźnik laserowy i prezenter, stojak na plakat, stojak na ulotki, gablota informacyjna, tablice suchościeralne, mównica, zestaw do pracy biurowej i przechowywania dokumentów, drukarka, odkurzacz. Ponadto stoliki, biurka, szafki, krzesła, stół konferencyjny, fotele i sofy.

Skontaktuj się z Biurem Strategii i Rozwoju Miasta:

UWAGA! W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się choroby zakaźnej COVID-19 wywołanej wirusem SARS-CoV-2 oraz obowiązującymi przepisami i poleceniami Wojewody Łódzkiego działalność Inkubatora Inicjatyw Społecznych jest czasowo zawieszona.

Zapytaj jak zarezerwować Inkubator Inicjatyw Społecznych:

Skontaktuj się z Biurem Strategii i Rozwoju Miasta, Działem Promocji, Kultury i Komunikacji Społecznej:

Przejdź do treści