Szukaj
Logo Miasta Zduńska Wola

»

Kręcimy dla Zduńskiej Woli

W czerwcu startuje rywalizacja o tytuł najbardziej rowerowego miasta w Polsce. Zduńska Wola dołącza do piątej edycji konkursu.

Przez cały czerwiec mieszkańcy będą kręcić kilometry dla Zduńskiej Woli. Nasze miasto startuje w rywalizacji o Rowerową Stolicę Polski. W tegorocznej edycji konkursu udział weźmie czterdzieści osiem miast z całej Polski.

Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny startuje oficjalny trening Rowerowej Stolicy Polski 2023. Od 21 marca do 21 maja mieszkańcy mogą kręcić kilometry dla Zduńskiej Woli i sprawdzić swoją formę przed czerwcową rywalizacją.

Miejskie rowery do wypożyczenia. W Zduńskiej Woli jest dwanaście stacji, na których znajduje się dziewięćdziesiąt sześć rowerów do wypożyczenia przez aplikację. Na co dzień bezpłatnie można skorzystać z wypożyczonego pojazdu przez 20 minut.

 

Jak dołączysz do treningu?

  • W swoim telefonie wybierz sklep z aplikacjami.
  • Znajdź i pobierz bezpłatną aplikację Aktywne Miasta.
  • Z menu wybierz „Rywalizacje”, następnie w zakładce „Ogólne” – Trening Rowerowej Stolicy Polski 2023.
  • Aby dołączyć do rywalizacji, z listy rozwijanej wybierz Miasto, dla którego będziesz kręcić kilometry.
  • W kolejnym kroku wybierz grupę z listy lub zaproponuj nową grupę i razem z przyjaciółmi weźcie udział w zabawie!
     

Inne artykuły

Webinarium dla seniorów i ich opiekunów 

Można zgłosić się na bezpłatne szkolenie dla seniorów i ich rodzin „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. II edycja”. Odbywać się będzie online jako tak zwane webinarium. Rejestracja już trwa.

Zduńskowolskie Dni Seniora po raz czwarty

Zduńskowolskie Dni Seniora to przedsięwzięcie, w którym połączone zostały siły wielu instytucji i organizacji, które przygotowały atrakcyjny program dla mieszkańców miasta. Seniorzy byli zarówno publicznością, jak i wykonawcami podczas festynu zorganizowanego w ramach seniorskiego święta.

Rowerowy trening jeszcze do wtorku

Do 21 maja trwa oficjalny trening do rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Od czerwca zduńskowolanie będą już mogli wykręcać wyniki dla miasta.

„Piknik rodziny – Karsznice 2024″

Całymi rodzinami bawili się na pikniku mieszkańcy osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli. Festyn zorganizowano jako jedno z wydarzeń wybranych w głosowaniu Budżetu Obywatelskiego.

Przejdź do treści